20.1 C
Petak, 27. rujna 2024.
nordijsko hodanje

FOTO Križevčani dočekali svoje svjetske prvakinje

U organizaciji Atletskog kluba Križevci i Škole trčanja i nordijskog hodanja Križevci, na Gradskom stadionu križevčani su dočekali svjetske prvakinje Vesnu Sokač, Melitu Brunović Čondić i Tamaru Pap.

One su kao članice AK Križevci proteklog vikenda nastupile na Svjetskom prvenstvu u nordijskom hodanju koje je održano u Lahtiju u Finskoj i osvojile zaista zapažene rezultate.

Vesna Sokač osvojila je zlatnu medalju u kategoriji W60 na utrci na 5 kilometara dok je u istoj utrci Melita Brunović Čondić osvojila brončanu medalju u kategoriji W45, a Tamara Pap osvojila je zlatnu medalju u kategoriji W45 u utrci na 10 kilometara. Osim pojedinačnih rezultata, Tamara Pap i Melita Brunović Čondić osvojile su zlatnu medalju ekipno u štafeti 4×5 kilometara.

Na ovim izvanrednim rezultatima čestitke su uputili gradonačelnik Mario Rajn i župan Darko Koren te tom prilikom uručili bukete cvijeća prvakinjama i njihovoj trenerici Snježani Mergon.

Dočeku su prisustvovali i pročelnici upravnih tijela Grada Križevaca Sandro Novosel i Krešimir Brunović.

Križevačko Gradsko vijeće

Majdak: Javni prijevoz je megalomanija, a novi vrtić pretvara se u još jedan promašaj gradske vlasti

Pred križevačkim gradskim vijećnicima danas se našlo čak 20 točaka dnevnog reda, među kojima godišnja financijska izvješća Komunalnog poduzeća...