7.6 C
Subota, 27. travnja 2024.
četvrta liga

FOTO Križevci razbili Pitomaču na njenom terenu, Belobrk zabio za trobod Picoka, Tehničar u drugom poluvremenu slomio Papuk

Picoki su na svom travnjaku dočekali Tomislav iz Bereka. Uloga favorita bila je na strani domaćina, što su i opravdali nakon 90 minuta.

U današnjem 19. kolu Četvrte lige igralo se pet od sedam zakazanih susreta. Ostala dva na rasporedu su sutra. To je susret Dinama iz Predavca i Slatine i onaj nama zanimljiviji – gostovanje Podravca u Kloštru Podravskom.

Picoki su na svom travnjaku dočekali Tomislav iz Bereka. Uloga favorita bila je na strani domaćina, što su i opravdali nakon 90 minuta. Graničar je slavio s minimalnih 1-0, a sva tri boda Picokima je osigurao Belobrk.

Derbi Pitomače i Križevaca privukao je brojne navijače sa svih strana, a bolja ekipa bila je ona gostujuća. U uzbudljivoj utakmici jedini pogodak za Pitomaču postigao je Nikola Plavšić zabivši gol u 79. minuti iz jedanaesterca. Ostalih pet djelo su Križevaca. Dva su zabili Bastašić i Sučić, a jednog je dodao Jandrašec. Uvjerljiva pobjeda gostiju 1-5.

Tehničar iz Cvetkovca na svom je Starom bregu ugostio Papuk koji je stigao bez najboljeg igrača Radinkovića. Prvo poluvrijeme mrežesu mirovale, dok je u drugom proradio napad Tehničara. Na kraju je bilo 3-0, zabili su Kosir, Milek i Bukovac.

U ostalim susretima Virovitica je svladala Rovišće s 6-0, a Zdenka i Garić odigrali su 1-0.