Nedjelja, 28. travnja 2024.
4. i 5. kolo HALS-a

FOTO Mali i veliki atletičari Koprivnice uspješni u Zagrebu

Proteklog vikenda u Zagrebu održano je 5. kolo HALS-a za limačice i limače.

Mali članovi Atletskog kluba Koprivnica rušili su osobne rekorde i osvojili sedam medalja.

Tako je Ella Sever osvojila drugo mjesto u skoku u dalj i trčanju na 300 metara, Teo Ištvan osvojio je dvije srebrene medalja za skok u dalj i trčanju na 300 metara. Zatim, Leni Novak osvojio je prvo mjesto u trčanju na 60 metara i u bacanju vortexa.

Štafeta limača 4 x 60 metara u sastavu Biršić, Požgaj, Novak, Ištvan osvojila je drugo mjesto.

Na kraju sezone 2023.g. limači su u konkurenciji 27 klubova zauzeli drugo mjesto, a limačice u konkurenciji 26 klubova također drugo mjesto.

4. i 5. kolo, AK Koprivnica

I stariji članovi imaju se s čime pohvaliti. Naime, istog vikenda održano je 4. kolo HALS-a za starije kategorije gdje su članovi Atletskog kluba Koprivnica osvojili izvrsno drugo mjesto.

U skoku u dalj za kadetkinje nastupile su Dora Šestan, Lucija Ferčec i Eva Šanjić. U bacanju kugle 2 kg za mlađe kadetkinje natjecala se Iris Merc i Nikol Rajn. U utrci na 80 metara prepone za mlađe kadetkinje trčala je Karla Obranović. U utrci na 100 metara prepone za kadetkinje Ivana Cenko je osvojila 4. mjesto, a Mirta Lovrenčić je osvojila 8. mjesto.

Štafeta mlađih kadetkinja na 4×100 m u sastavu Iris Merc, Iva Mikulec, Karla Obranović i Lana Grudić je osvojila sedmo mjesto. Štafeta kadetkinja na 4×100 metara u sastavu Zara Rupčić, Ivana Cenko, Eva Šanjić i Dora Šestan je osvojila četvrto mjesto.

Štafeta kadeta na 4×100 metara u sastavu Matija Perović, Pavao Kos, Dorian Držanić i Lukas Petrić je osvojila četvrto mjesto. U ukupnom poretku 4. kola Hals-a za kadete AK Koprivnica je osvojila četvrto mjesto s 165 bodova.

U nastavku donosimo ukupan poredak Atletskog kluba Koprivnica.

U ukupnom poretku 4. kola Hals-a za kadetkinje AK Koprivnica je osvojila 4. mjesto s 181 bodom.

U ukupnom poretku 4. kola Hals-a za mlađe kadete AK Koprivnica je osvojila 7. mjesto s 55 bodova.

U ukupnom poretku 4. kola Hals-a za mlađe kadetkinje AK Koprivnica je osvojila 8. mjesto s 138 bodova.

U sveukupnom poretku kadeta za 2023.godinu AK Koprivnica je osvojila 2. mjesto s 853 boda.

U sveukupnom poretku kadetkinja za 2023.godinu AK Koprivnica je osvojila 4. mjesto s 490 bodova.

U sveukupnom poretku mlađih kadeta za 2023.godinu AK Koprivnica je osvojila 4. mjesto s 469 bodova.

U sveukupnom poretku mlađih kadetkinja za 2023.godinu AK Koprivnica je osvojila 4. mjesto s 641,5 bodova.

U sveukupnom poretku kadeta, mlađih kadeta i limača za 2023.godinu AK Koprivnica je osvojila 2. mjesto s 2.549 bodova.

U sveukupnom poretku kadetkinja, mlađih kadetkinja i limačica za 2023.godinu AK Koprivnica je osvojila 4. mjesto s 2.324,5 bodova.

U sveukupnom poretku kadeta, kadetkinja, mlađih kadeta, mlađih kadetkinja, limača i limačica za 2023.godinu AK Koprivnica je osvojila 2. mjesto s 4.873,5 bodova.

4. NL BJ-KC-VT

Bratstvo doživjelo težak poraz, Jembrovčani pali u Ferdinandovcu, a Molvarci kod Dinama

Danas su odigrane preostale tri utakmice 21. kola 4. nogometne lige BJ-KC-VT. U prijepodnevnom terminu snage na terenu razmijenili su...