15.1 C
Petak, 3. svibnja 2024.
memorijal

FOTO Miklinovec obranio domaći turnir, Močilani pokleknuli tek nakon jedanaesteraca

Druženje će se na igralištu nastaviti do dugo u noć

Po nesnosnim vrućinama i vrlo teškim uvjetima odigrano je još jedno izdanje nogometnog Memorijalnog turnira „Jakupić-Kardoš“, koji se tradicionalno igra u Miklinovcu u čast i sjećanje na poginule sportaše tog kluba u Domovinskom ratu.

Nakon što su u jučer odigranim polufinalima Močile i Miklinovec uvjerljivo svladali Zagorac (6:0) i bregovsku Mladost (3:0), ovi županijski prvoligaši odmjerili su snagu u današnjem finalu. Tvrdom finalu, odmah da naglasimo, jer nakon 90 minuta igre nije bilo pogodaka, ali moglo je da Salajec 15-ak minuta prije kraja nije promašio udarac s bijele točke. Ipak,  jedanaesterci su u konačnici više sreće donijeli domaćinu, koji su tako osvojili prvo mjesto.

U prethodnoj odigranoj utakmici za treće mjesto Bregovci su s 4:1 pobijedili Zagorac. Nakon što se klubovima podijele pehari i priznanja, druženje će se nastaviti na igralištu do dugo u noć. U nastavku vam donosimo fotogaleriju završnog dana turnira.

Turnir u Miklinovcu

Dan općine

FOTO/VIDEO Rasinja slavi svoj dan, gosti došli u svojim najljepšim modnim izdanjima

Općina Rasinja slavi svoj 31. rođendan, a upravo povodom toga brojni su se uzvanici okupili na svečanoj sjednici u...