15.4 C
Četvrtak, 23. svibnja 2024.
prva žnl

FOTO Molvarci “drito” sa svadbe do pobjede u derbiju nad Drnjančanima, Ivančani i Žabnjani na vrhu

Svih šest bodova imaju Sloga i Tomislav Radnik iz Žabna.

Nakon što su u subotu odigrane dvije, a jutros jedna utakmica, maloprije je kompletirano drugo kolo Prve ŽNL. Uzbuđenja ponovno nisu izostala, a sve je krenulo jučerašnjim slavljima Kunovčana i Novigraca u Močilama, odnosno Kalinovcu, o čemu smo vas već obavijestili.

Gosti su dobro prošli i jutros u Đelekovcu. Doduše, nisu se osladili punim plijenom, ali i bod iz Đelekovca može se smatrati pozitivnim rezultatom. Miklinovčane je u vodstvo doveo Manojlović, a konačnih 1:1 postavio je Nikola Drvarić.

Od popodnevnih dvoboja najviše pažnje privlačio je onaj u Molvama, gdje su gostovali Drnjančani. Bio je to, uostalom, svojevrsni derbi kola u kojem su do tri boda došli domaćini. Završilo je 1:0, a strijelac je bio Tuba sredinom prvog poluvremena. Zanimljivo, Molvarci su do pobjede došli, možemo to tako reći, drito sa svadbe, jer je na sinoćnjoj proslavi Vjeke Kolara bilo 90 posto momčadi.

Panonija je s uvjerljivih 3:0 ispratila Viktoriju prema Vojakovcu, a s istim rezultatom slavili su i dečki iz Žabna u Sigecu. Za kraj ostala nam je utakmica u Hlebinama, gdje smo, također, gledali zanimljivih 90 minuta. Na kraju, Sloga je slavila 2:1 te je i dalje maksimalna. Svih šest bodova ima i Tomislav Radnik iz Žabna.