12.9 C

FOTO Najmlađi natjecatelji Teniskog kluba Đurđevac ostvarili sjajne rezultate na ekipnom prvenstvu u Varaždinu

Sjajne rezultate u kategoriji od 8 godina ostvarili su Marin Đapa, Mia Robotić i Lucian Lacković uvjerljivim pobjedama kroz natjecanje gdje su u finalnom meču s 3:0 pobijedili Varaždin 1181 te tako po prvi put u povijesti kluba osvojili ekipno takmičenje.

Teniski klub Đurđevac imao je sjajan sportski vikend. Teniski klub Varteks je ovog vikenda organizirao je ekipno prvenstvo za najmlađe tenisače u kategoriji od 8, 10 i po prvi put 9 godina.

Druga ekipa TK Đurđevca do 8 godina u sastavu Mateo Litvić, Iva Kovačić i Hrvoje Baltić osvojila je osmo mjesto. Izvrstan rezultat, drugo mjesto, osvojila je ekipa od 10 godina. U polufinalu su svladali domaćine TK Varteks, a u finalu su nažalost izgubili od TK Franjo Punčec. Viceprvaci Sjeverozapadne Hrvatske do 10 godina su: Juraj Šklebar, Mia Robotić, Lucian Lacković, Ivan Jerbić i Galjer Damian.

Ni ekipa do 9 godina u sastavu Eva Hodić, Filip Tomrlin, Mia Robotić i Lucian Lacković nije razočarala, te je osvojila četvrto mjesto.