8.8 C
badminton

FOTO Obitelj Matovina pokupila sve medalje na Regionalnom kupu u Bjelovaru, Anja i Nika uzele zlato u parovima

U ukupnom poretku u parovima U-15 cure su uzele zlato.

U Bjelovaru je ovog vikenda u dvorani, I. OŠ Bjelovar u organizaciji Badmintonskog kluba Bjelovar, održano zadnje kolo Regionalnog kupa te su proglašeni pobjednici zadnjeg kola i ukupnog poretka za sezonu 2017./2018.godinu.

Na turniru je nastupilo 53 natjecatelja iz Bjelovara, Zagreba, Novske, Koprivnice i Vrbovca. Natjecanje je održano u konkurencijama U9, U11, U13 i U15. Badmintonski klub Koprivnica predstavljali su Anja, Nika i Lovro Matovina.

Anja je pobijedila svoje suigračice i uzela zlatnu medalju u singlu U-15, ali u ukupnom poretku nije uspjela uzeti zlato već srebro, dok je Nika zauzela u ukupnom poretku u  singlu u U-15 treće mjesto i uzela broncu.

Lovro je u singlu u U-9 osvojio zlatnu medalju, a u singlu u U-11 srebro. U ukupnom poretku, Lovro je u U-9 osvojio prvo mjesto i dobio pehar, dok je u U-11 uzeo srebrnu medalju.

Rođendansko raspoloženje

FOTO/VIDEO Predivne kreacije na proslavi Dana grada Križevaca, pogledajte tko je sve došao

Od ranog jutra svečano je u Križevcima, a proslava 772. rođendan privukla je brojne uzvanike, goste iz gospodarskog i društvenog...