memorijal prof. branimira jedvaja

FOTO Odigrane utakmice po skupinama, znamo parove četvrtfinala

22:30h
0
Detalj s utakmice pionira // Foto: Matija Gudlin

Igralo se u prethodna tri dana cijela prijepodneva i moglo se tu vidjeti puno golova i lijepih poteza budućih nogometaša, a sada još uvijek mladih nada.

U srijedu je počelo natjecanje i na Memorijalu prof. Branimira Jedvaja u konkurenciji mlađih i starijih pionira koje se već tradicionalno igra u sklopu koprivničke Zimske lige.

Igralo se u prethodna tri dana cijela prijepodneva i moglo se tu vidjeti puno golova i lijepih poteza budućih nogometaša, a sada još uvijek mladih nada.

U nastavku vam donosimo rezultate i parove četvrtfinala te veliku fotogaleriju.

MLAĐI PIONIRI :

„A“ GRUPA
1. NK GRANIČAR 2 ĐURĐEVAC 3 3 0 0 6:1 9
2. ZGODNI POŠTARI KOPRIVNICA 3 2 0 1 8:3 6
3. OŠ BRAĆA RADIĆ 1 3 1 0 2 4:3 3
4. NK TEHNIČAR CVETKOVEC 3 0 0 3 0:11 0

1. KOLO
OŠ Braća Radić 1 – NK Tehničar 3 : 0
Zgodni poštari Koprivnica – NK Graničar 2 1 : 2
2. KOLO
NK Tehničar – NK Graničar 2 0 : 3
OŠ Braća Radić 1 – Zgodni poštari Koprivnica 1 : 2
3. KOLO
Zgodni poštari Koprivnica – NK Tehničar 5 : 0
NK Graničar 2 – OŠ Braća Radić 1 1 : 0

„B“ GRUPA
1. OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI 1 3 3 0 0 11:2 9
2. NK PODRAVINA 1 LUDBREG 3 2 0 1 6:4 6
3. NK STARIGRAD 2 3 0 1 2 1:4 1
4. NK TOMISLAV DRNJE 3 0 1 2 1:9 1

1. KOLO
NK Podravina 1 – NK Starigrad 2 1 : 0
OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1 – NK Tomislav 5 : 0
2. KOLO
NK Starigrad 2 – NK Tomislav 0 : 0
NK Podravina 1 – OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1 1 : 3
3. KOLO
OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1 – NK Starigrad 2 3 : 1
NK Tomislav – NK Podravina 1 1 : 4
„C“ GRUPA
1. OŠ BRAĆA RADIĆ 2 4 4 0 0 15:1 12
2. GRUNTOVČANI 4 3 0 1 9:2 9
3. PLAVI FAKINI FARMACEUTI 4 2 0 2 9:11 6
4. NK PODRAVINA 2 LUDBREG 4 1 0 3 5:12 3
5. ŠSD ISKRA/OŠ KOPRIVNIČKI IVANEC 4 0 0 4 1:13 0

1. KOLO
OŠ Braća Radić 2 – ŠSD Iskra 5 : 0
NK Podravina 2 – Plavi fakini farmaceuti 1 : 4
2. KOLO
ŠSD Iskra – NK Podravina 2 1 : 2
Gruntovčani – OŠ Braća Radić 2 0 : 1
3. KOLO
NK Podravina 2 – Gruntovčani 1 : 4
Plavi fakini farmaceuti – ŠSD Iskra 5 : 0
4. KOLO
Gruntovčani – Plavi fakini farmaceuti 4 : 0
OŠ Braća Radić 2 – NK Podravina 2 3 : 1
5. KOLO
Plavi fakini farmaceuti – OŠ Braća Radić 2 0 : 6
ŠSD Iskra – Gruntovčani 0 : 1

„D“ GRUPA 
1. NK GRANIČAR 1 ĐURĐEVAC 4 4 0 0 17:1 12
2. PODRAVSKI KRALJEVI KOPRIVNICA 4 3 0 1 10:3 9
3. BIG BANG FARMACEUTI 4 2 0 2 5:10 6
4. OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI 2 4 1 0 3 3:13 3
5. NK STARIGRAD 1 4 0 0 4 1:9 0

1. KOLO
Podravski kraljevi Koprivnica – NK Starigrad 1 3 : 1
OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 – Big bang farmaceuti 1 : 2
2. KOLO
NK Starigrad 1 – OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 0 : 2
NK Graničar 1 – Podravski kraljevi Koprivnica 2 : 1
3. KOLO
OŠ Antun Nemčić Gostovinski 2 – NK Graničar 1 0 : 9
Big bang farmaceuti – NK Starigrad 1 3 : 0
4. KOLO
NK Graničar 1 – Big bang farmaceuti 5 : 0
Podravski kraljevi Koprivnica – OŠ ANG 2 2 : 0
5. KOLO
Big bang farmaceuti – Podravski kraljevi KC 0 : 4
NK Starigrad 1 – NK Graničar 1 0 : 1

Parovi četvrtfinala 14.1.2017.:

A1-D2 NK Graničar Đurđevac 2 – Podravski kraljevi
A2-D1 Zgodni poštari – NK Graničar Đurđevac 1
B1-C2 OŠ Antun Nemčić Gostovinski 1 – Gruntovčani
B2-C1 NK Podravina Ludbreg 1 – OŠ Braća Radić 2

 

čitam...
Loading...