2.6 C
prva hnl

FOTO Odlični Farmaceuti pobijedili Hajduk

Nakon odlične utakmice s mnoštvom prilika na obje strane Slaven je odnio pobjedu od 2:1.

U sklopu osamnaestog kola danas je u Koprivnici gostovao Hajduk iz Splita.

Strijelci su bili Burić i Ivanovski za Slaven, a za Hajduk je zabio Said.

Prvo poluvrijeme obilovalo je šansama, vratar Kalinić je radio čuda na golu Hajduka, a obje momčadi su pogodile i vratnicu. Ipak, Slaven je prvi poveo u 34.minuti, ali Hajduk se vratio u zadnjoj minuti prvog dijela.

Drugo poluvrijeme je opet Slaven stisnuo i u 58.minuti iz dvojbenog jedanaesterca poveo. Pred kraj utakmice Farmaceuti su se povukli, ali uspijeli izdržati pritisak Hajduka.

Valja istaknuti da je Hajduk pet minuta prije kraja promašio jedanaesterac, ali to ne umanjuje potpuno zasluženu pobjedu Slavena.

Kako se slavilo, pogledajte u fotogaleriji.

U idućem kolu u Koprivnici, u petak u 18 sati, gostuje Inter Zaprešić.

SLAVEN BELUPO – HAJDUK 2:1

(Burić 35′, Ivanovski 58′ – 11m/Said 44′)

SLAVEN BELUPO (4-3-3): Blažević – Purić, Musa, Katić, Štiglec – Jovičić, Burić, Bouadla – Savić, Ivanovski, Heber.

HAJDUK (4-2-3-1): Kalinić, Juranović, Nižić, Šimić, Kvesić, Kožulj, Savvas, Vlašić, Erceg, Said, Futacs.