7.9 C
Preostali susreti Četvrte lige

FOTO Picoki odnijeli puni plijen iz Kloštra, Pitomača dobila u Predavcu golovima Škare i Košića

Nakon odigranih subotnjih utakmica prvog kola Četvrte lige, preostala su još dva susreta koja se igraju u nedjeljnom terminu u 17.30 sati. U Kloštru Podravskom igrao se susjedni derbi između kloštranske Mladosti i đurđevačkog Graničara. Najveću opasnost za domaćina predstavljao je prekaljeni strijelac Belobrk koji od ovog ljeta nastupa u dresu Picoka.

Graničar je u utakmicu ušao oprezno, vrbajući svoje šanse iz kontri i polukontri. Kloštar je svoje napade fokusirao preko Đipala i Matančića. Goste je u vodstvo doveo Belobrk u 35. minuti, da bi Piragić u 43. minuti povećao vodstvo na 0-2. Domaćin je u drugo poluvrijeme krenuo na sve ili ništa, međutim samo su uspjeli smanjiti vodstvo Picoka. Matišev je u 69. minuti smanjio na 1-2.

Nešto zapadnije, u Predavcu, igrala se utakmica između Dinama iz Predavca i ekipe Pitomače. Obje ekipe tražile su pobjedu kako bi krenule u prvenstvo s tri boda i jasno dale do znanja da traže poziciju u samom vrhu ljestvice. Pitomača je utakmicu dobila 0-3. Škaro je u 6. minuti zabio za vodstvo gostiju, zatim je u 60. minuti Škaro vodstvo i povisio, da bi u posljednjoj minuti Košić potvrdio pobjedu Pitomače.