14.6 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.
Pripreme

FOTO Podravka uvjerljivo do još jedne pobjede nad Hypom

U odnosu na jučerašnji dvoboj, primile su dva gola više tako da je konačan rezultat bio 31:22 za Koprivničanke.

Danas su Podravkašice u Beču odigrale i drugu pripremnu utakmicu s Hypom te ju završile gotovo jednako uvjerljivo.

Hypo je vodio cijelo prvo poluvrijeme, a Podravka ga je dostigla i prestigla već u 32. minuti.

Igračica utakmice bila je Ivana Dežić, koja je postigla pet pogodaka, a odlična je bila i Debelić s isto toliko golova te Petika i Nemaškalo s po četiri gola.

HYPO NIEDERÖSTERREICH – PODRAVKA VEGETA 22:31 (13:13)

BEČ MÖDLING – Dvorana BSFZ u Maria Enzersdorfu. Gledatelja: 40. Sutkinje: Juha Foris i Sarah Spittaler (Austrija).

HYPO NIEDERÖSTERREICH: Flöck (3+-), Sanko (3+0), Hajgato (2+0); Dedić 1, Einaisdottir 1, Maguruan 3(1), Krautwaschi, Wess 7(1), Magolth 1, Vijunaite 2, Scharapova 1, Barišić, Krahnigi 1, Berlini 2, Harangozo 1, Kiss 3. TRENER: Martin Matuschkovicz.

PODRAVKA VEGETA: Jukić 1 (7+1), Kapitanović (4+0); Petričević, Turk 2, Dežić 5, Popović, Krsnik 3, Toth 4, Džonob2, Nemaškalo 4(2), Franušić 1, Vidak, T. Petika 4(1), Debelić 5. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Hypo Nö 3(2), Podravka Vegeta 3(3).

ISKLJUČENJA: Hypo Nö 4 minute (Wess, Berlini), Podravka Vegeta 6 minuta (Toth 2+2, Nemaškalo 2).

IGRAČICA UTAKMICE: Ivana Dežić (Podravka Vegeta).

Čestitamo svima!

FOTO Biciklistički klub Rotor oduševio na utrci Gravel Ludbreg s rekordnim sudjelovanjem i medaljama

Članovi Biciklističkog kluba Rotor prošlog su vikenda sudjelovali na uzbudljivoj utrci Gravel Ludbreg. Spomenimo kako je ovo bila prva utrka...