19.3 C
Petak, 27. rujna 2024.
EHF Liga prvakinja

FOTO Podravkašice na kraju ostale kratkih rukava, malo je nedostajalo za iznenađenje

Šteta. Podravka Vegeta ipak nije smogla snage za preokret u utakmici protiv rumunjskog CSM Bucurestija, koji je danas stigao u Koprivnicu, u ŠSD Josip Samaržija-Bepo, u sklopu novog susreta Lige prvakinja. Rumunjke su minimalno slavile 28:29. Doduše, vodile su tijekom cijelog susreta, pa i na poluvremenu čak 10:14, ali su se Kokice pomalo primicale, te čak i izjednačile tri minute prije kraja susreta. Ipak, snage za preokret nije bilo te su Rumunjke uzele pun plijen na našem domaćem terenu.

Nakon gostovanja u predgrađu Budimpešte, gdje su u dvorani Erd kod aktualnih mađarskih prvakinja FTC-a poražene rezultatom 33:24, novi je to poraz Kokica.

Križevačko Gradsko vijeće

Majdak: Javni prijevoz je megalomanija, a novi vrtić pretvara se u još jedan promašaj gradske vlasti

Pred križevačkim gradskim vijećnicima danas se našlo čak 20 točaka dnevnog reda, među kojima godišnja financijska izvješća Komunalnog poduzeća...