5.7 C
Prva i druga žnl

FOTO Rac spasio Drnje od poraza doslovno u posljednjoj minuti, Rudar slavio kod kuće, Lipa bolja od Fugaplasta

Drnjanski Tomislav od ove polusezone svoje domaće tekme igra subotom. Istu stvar još od početka sezone prakticira i Miklinovec stoga gostujućim igračima ovo nije bila nikakva novost. Poveli su gosti u 28. minuti prvog poluvremena pogotkom Jurića, a Drnje se spasilo poraza doslovno u posljednjoj minuti pogotkom Raca.

Prva ŽNL, 17. kolo, 7. travnja

Tomislav Drnje – Miklinovec 1-1

Susjedski derbi Druge ŽNL igran je u Glogovcu. Domaći Rudar, inače pretposljednja ekipa prvenstva dočekala je Mladost iz Koprivničkih Bregi. Slavili su domaćini s 2-0.

U Goli su se sastali Fugaplast i vodeća momčad Druge ŽNL, dosad neporažena hlebinska Lipa. Lipa je ostala neporažena, a svom kontu dodala je nova tri boda, pobijedili su domaćina 1-2.

Druga ŽNL, 16. kolo, subota 16 sati

Rudar G – Mladost KB 2-0
Fugaplast – Lipa 1-2

Dva potresna pisma

VRŠNJAČKO NASILJE Dječak u školi kod Koprivnice izložen napadima, majka objavila odvratna pisma koja su mu upućena

Jedna je majka sa šireg koprivničkog područja na svojem društvenom profilu objavila potresno iskustvo - vršnjačko nasilje koje proživljava...