22.4 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.
Svjetsko prvenstvo

FOTO Ronilački klub Šoderica ima duplu svjetsku prvakinju, pomela konkurenciju u dvije utrke

Najuspješnija iz redova Ronilačkog kluba Šoderica bila je Antonija Patrčević Lončarić

Članovi Ronilačkog kluba Šoderica kao dio reprezentacije Hrvatske sudjelovali su u Beogradu na svjetskom prvenstvu u daljinskom plivanju perajama na otvorenim vodama.

Najuspješnija iz redova Ronilačkog kluba Šoderica bila je Antonija Patrčević Lončarić koja je nastupila za veterane u dvije pojedinačne utrke na 1000 i 3000 metara, te osvojila prvo mjesto u obje discipline.

Za juniore su nastupili Tin Treščec koji je zauzeo 16. mjesto u disciplini 1000m, a u eliminacijskoj disciplini 150m ušao u četvrtfinale, dok je  Viktor Lovreković u disciplini 1000m zauzeo 15. mjesto, a u eliminacijskoj disciplini 150m ušao u polufinalnu utrku.

Dodajmo kako su članovi kluba sudjelovali i u štafetama i to 4×150 i 4x 1000 mix, te osvojili šesto, odnosno četvrto mjesto.

Priopćenje

Lacković: Zaštita demokratičnosti sustava leži u koalicijskim vladama, a ne posipanju pepelom i dodvoravanju manjinama

Kako je danas priopćio nezavisni Željko Lacković, novoizabrani saborski zastupnik, Saborski manjinski klub aktivno se uključio u pregovore oko...