13.7 C
Subota, 4. svibnja 2024.
3. žnl đurđevac

FOTO Rudar iz Glogovca osvojio jesenski naslov prvaka

Igračima, navijačima i upravi Rudara čestitamo na naslovu jesenskog prvaka 3. ŽNL skupina Đurđevac.

U nedjelju je odigrano posljednje kolo 3.ŽNL skupina Đurđevac u kojem su snage odmjerili u Novom Virju domaći Graničar i vodeći Rudar iz Glogovca.

Utakmica je od samoga početka bila tvrda i borbena, s par poluprilika na obje strane. Ipak do vodstva dolaze domaćini u 20. minuti utakmice nakon jednog centaršuta i loše reakcije obrane Rudara. No, veselje domaćina nije dugo trajalo. Pet minuta kasnije za 1:1 prekrasno zabija Draganić iz slobodnog udarca s nekih 25 metara. Slobodni udarac je izborio raspoloženi Tolić. Treba napomenuti da su domaći od 30. minute imali igrača manje, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U drugo poluvrijeme Rudar ulazi odlučan da brzo riješi pitanje pobjednika. To im se isplatilo već u 50. minuti kada nakon pogreške vratara Graničara zabija Novogradec. Na 3:0 povisuje ponovo Draganić, ovaj puta iz jedanaesterca koji je izborio Orešek. I za konačnih 4:1 pogađa Novogradec. Nakon posljednjeg sučevog zvižduka uslijedilo je veliko slavlje gostiju jer je to bila pobjeda vrijedna naslova jesenskog prvaka.

NK Rudar: Martinović, Sabolović (od 70. Mežnarić), Terek (od 80. Kovačić), Bračko, Dušić, Cvitković, Draganić (od 80. Marinković), Domitrović, Tolić, Novogradec, Orešek (od 80. Prišćan).