7.9 C
Subota, 11. svibnja 2024.
kup

FOTO Rukometašice Podravka Vegete lako do završnice Kupa preko Splićanki

U posljednjoj službenoj utakmici Podravka je u gostima uvjerljivo svladala Split s 18-36. Status favoritkinja Koprivničanke su opravdale i danas.

U današnjem četvrtfinalu državnog kupa Podravka Vegeta u gimnazijskoj je dvorani ugostila ekipu Splita 2010. Bila je ovo posljednja stepenica do završnice Kupa koji se igra u Umagu krajem sezone. U posljednjoj službenoj utakmici Podravka je u gostima uvjerljivo svladala Split s 18-36. Status favoritkinja Koprivničanke su opravdale i danas.

Nakon 60 minuta rezultat je bio 41-31 za koprivničku ekipu. Neizvjesnost rezultata postojala je u prvim minutama utakmice, da bi već do poluvremena Podravka ‘zgotovila’ posao i stekla uvjerljivo vodstvo.