5.7 C
odličan vikend

FOTO Sjajan vikend za koprivnički Atletski klub, osvojili pregršt prvih mjesta i odradili odlične utrke

U Bjelovaru se održavala se 2. Fun Run Utrka na kojoj su sudjelovale članice Marina Matota, Narcisa Jembrek i Natalija Slavinić.

Iza atletičara koprivničkog atletskog kluba uzbudljiv je vikend. Članovi kluba sudjelovali su na nekim poznatim utrkama i donijeli kući medalje, predstavljali boje kluba i obogatili klub za još uspjeha.

Oliver Orešić bio je pobjednik utrke u Virovitici na 5.8 kilometara u sklopu polumaratona Barcs – Virovitica u neslužbenom vremenu od 18:57. Članice Hitrih drapa Vanja Rupčić, Duška Štefanec i Katarina Brlošić sudjelovale su u subotu na brdskoj utrci Sljeme trail 2019. u utrci na 10 kilometara te su ostvarile odlične rezultate. U ženskoj konkurenciji Vanja Rupčić je završila na odličnom 5. mjestu, dok su Katarina Brlošić i Duška Štefanec zauzele 54. i 55. mjesto u poretku od ukupno 95 ženskih natjecateljica koje su završile utrku. Matija Antaloš je sudjelovao u utrci na 30 kilomatara. Benyamin Vuk i Ino Šepec predstavljali su naše boje kluba u utrci u Bedekovčini.

U Bjelovaru se održavala se 2. Fun Run Utrka na kojoj su sudjelovale članice Marina Matota, Narcisa Jembrek i Natalija Slavinić. A najuzbudljivija utrka ovog vikenda, ujedno i najveća bila je u Varaždinu, poznati 25. varaždinski Joma polumaraton na kojem su koprivnički atletičari sudjelovali i donijeli kući medalje.

Na utrci od 21 kilometra sudjelovali su: Danijel Katalenić koji je osvojio 1. mjesto u svojoj kategoriji, Zvonko Vrhovski koji je također osvojio 1. mjesto u svojoj kategoriji, Božo Šegović i Zdravko Ljubić. Na utrci od 5 kilometara sudjelovali su: Albert Rušak koji je osvojio 1. mjesto u svojoj kategoriji, Sven Džendžo koji je osvojio 3. mjesto u svojoj kategoriji, Romano Šegović, Sonja Rušak, Marina Matota, Lidija Šegović i Sanja Kovač-Mikulec. Na utrci djece 1000 metara i 500 metara sudjelovali su Ivan Bebek i Dora Lovrinović koja je zauzela 1. mjesto.

Dva potresna pisma

VRŠNJAČKO NASILJE Dječak u školi kod Koprivnice izložen napadima, majka objavila odvratna pisma koja su mu upućena

Jedna je majka sa šireg koprivničkog područja na svojem društvenom profilu objavila potresno iskustvo - vršnjačko nasilje koje proživljava...