30.2 C
Ponedjeljak, 17. lipnja 2024.
rođena prvakinja

FOTO Sjajna Ema Juričić obranila naslov Balkanske prvakinje u karateu na natjecanju u Srbiji

Članovi Karate kluba Đurđevac, Ema Juričić i Niko Marović, proteklog vikenda sudjelovali su kao članovi Hrvatske karate reprezentacije na 1. Balkanskom prvenstvu u karateu za škole na kojem je nastupilo 428 natjecatelja iz 8 država, održano je u Srbiji u gradu Novom Sadu.

Ema se u nedjelju borila u apsolutnoj kategoriji +49 kilograma,  2003. godište, a u kojoj je nastupilo 17 natjecateljica. U četiri borbe za redom pobijedila je dvije natjecateljice iz BIH, Srbije i u finalu natjecateljicu iz Hrvatske. Osvojila je zlatnu medalju i obranila titulu Balkanske prvakinje u karateu.

Niko Marović nastupio je u petak i nažalost izgubio u prvom kolu.

Hrvatska karate reprezentacija je u ukupnom poretku zauzela treće mjesto sa četiri zlatne, šest srebrnih i četiri brončane medalje, što je odličan rezultat. Čestitke osvajačima uputio je i predsjednik Hrvatskog karate saveza i glavni tajnik Europske karate federacije Stjepan Čelan.

ROADPOL

Ljudi, oprez! Policija od danas provodi posebnu akciju, “ciljaju” cijeli tjedan na točno ove vozače

Kako bi smanjili broj prometnih nesreća, naša policija od danas provodi posebnu akciju na prometnicama. Radi se o nadzoru alkohola...