ŠESNAESTINA FINALA

FOTO Slaven Belupo nije imao milosti u Murskom Središću, zabili su devet puta i izborili osminu finala Kupa

Stipić je od prve minute na vrata postavio Filipovića. Ni u Kupu nije odustao od svoje 3-5-2 postave. Paracki, van Bruggen i Prce činili su posljednju trojku. Ispred njih bili su Bogojević i Goda na stranama te Glavčić, Bačelić Grgić i Jeffren u sredini. U vrhu napada svoju priliku tražili su Knoll i Etoundi.

Trener Tomislav Stipić ništa nije želio prepustiti slučaju. Stručni stožer protekli je vikend poslao u Mursko Središće gdje su pratili domaći Rudar u susretu Treće HNL Sjever.

Danas su, pak, i sami gostovali u susjednoj, Međimurskoj županiji. Slaven Belupo, hrvatski prvoligaš, nadigrao je Rudar rezultatom 0-9 (0-2).

Domaće su, pak, predstavljali Mesarić, Patafta, Rajf, Skoliber, Envald, A. Zadravec, M. Zadravec, Zeljko, Šardi, M. Šoltić i D. Šoltić.

Prvi pogodak Slavena postigao je Franck Etoundi u 34. minuti. Par trenutaka poslije njega, Torles Knoll povećao je na dva pogotka prednosti. U drugome poluvremenu vidjeli smo isti scenarij dvaju brzih pogodak. Kamerunac je u 54. minuti ponovno zabio, nakon čega je u 56. Mlinar povisio na 4-0. Na novi pogodak čekalo se do 68. minute kada je Krstanović iskoristio dobar ubačaj iz kuta.

U završnici su se Stipićevi igrači potpuno raspištoljili. Po dva pogotka postigli su Boakye (81. i 87.) te Iličić (86. i 89.).

Slaven Belupo u osmini finala Hrvatskog kupa igrat će protiv GOŠK-a u Dubrovniku.

Hrvatski kup, šesnaestina finala, 29. rujna, 15 sati:

Rudar Mursko Središće – Slaven Belupo 0-9 (0-2)

Općina Legrad

JAVNI POZIV Vlasnici vikendica na Šoderici imaju priliku otkupiti dodatno zemljište za svoje okućnice

Vlasnici parcela i vikendica na Šoderici često su pitali Općinu Legrad o otkupu dodatnog zemljišta za proširenje okućnice. Javni poziv Tako...