12.4 C
Subota, 11. svibnja 2024.
trening

FOTO Slavenaši odigrali međusobnu utakmicu, HNTV danas uživo prenosi trening s Apaša

Za ‘Bijele’ je na golu bio Ježina, u obrani su igrali Međimorec, Božić, Mikulić i Delić, u veznoj liniji Lulić, Čovo, Glavčić i Lovren, a u napadu Lima i Krstanović. U nastavku susreta u igru su ušli Radivojević, Liklin i Vrljičak.

Nogometaši Slaven Belupa jučer su u sklopu popodnevnog treninga odigrali međusobnu prijateljsku utakmicu na glavnom terenu, pišu klupske stranice. Trener Tomislav Stipić podijelio je svoje igrače u dvije momčadi, na Plave i Bijele.

Pobjeda je pripala Plavima, bilo je 1-0, a pogodak odluke zabio je Bačelić-Grgić poslavši finu loptu iza leđa Ježine. Za ‘Plave’ je branio Filipović, u obrani su zaigrali Zirdum, Paracki i Soldo, a na bokovima Bogojević i Goda. Trojac u veznoj liniji činili su Havelka, Bačelić Grgić i Brković, dok su napadački dvojac bili Šego i Jeffren.

Koprivnički nogometaši danas nastavljaju s treninzima. Trener Stipić i njegov stručni stožer igrače će na teren povesti u 18 sati, a trening će se izravno prenositi na HNTV-u.