Četvrtak, 2. svibnja 2024.
ŽUPANIJSKE LIGE

FOTO Starigrad s lakoćom napunio mrežu Peterančana, Herešinčani prejaki za Gotalovčane

Novigradska Drava je prekinula svoju crnu seriju i s 3:1 pobijedila Miklinovec

Starigrad je u 16. kolu Prve županijske lige s lakoćom na svom terenu s uvjerljivih 4:0 pobijedio Panoniju.

Već u prvom poluvremenu zeleni su vodstvom 3:0 riješili pitanje pobjednika, a strijelci za uvjerljivu prednost bili su Samuel i Danijel Pavešić te David Nemčić. Konačnih 4:0 u 55. minuti postavio je Ivan Slobođanac s bijele točke.

Novigradska Drava je prekinula svoju crnu seriju i s 3:1 pobijedila Miklinovec. Žuta podmornica je povela u 13. minuti golom Korenike. Ipak, Novigraci su u drugom poluvremenu kreirali preokret i s dva gola Jakopovića i jednim Miketića došli do tek druge ovosezonske pobjede.

Prugovac je s uvjerljivih 3:0 nadigrao Slogu, dok je Kalinovac na gostovanju kod Tomislav Radnika upisao pobjedu 0:2.

Odigrane su i četiri utakmice 16. kola Druge županijske lige. Omladinac je u Herešinu s 3.1 pobijedio gotalevečki GOŠK. Strijelci za Herešinčane bili su Dario Glavak, Alen Bartolić i Luka Harambaša, dok je počasni pogodak za Gotalovčane postigao Tomislav Radoš.

Prvoplasirani Podravec je na svom terenu u Torčecu u pravoj golijadi sa 7:3 pobijedio Dravu iz Podravskih Sesveta, Mladost iz Koprivničkih Bregi je s 5:0 slavila protiv Čvrsteca, dok je Mladost iz Sigeca s 3:1 nadigrala Gornju Rijeku.