15.4 C
Koprivnica
Srijeda, 22. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -
turnir Hrvatskog stolnoteniskog saveza

FOTO Stella Šaš druga na jednom od najjačih turnira u Hrvatskoj
F

Ne propustite

Stella Šaš je u polufinalu je rezultatom 3:2 nadigrala riječanku Senu Smailji, dok je u finalu od nje ovaj puta bila bolja Marta Novak iz STK Putjane.

Proteklog vikenda u Koprivnici se u organizaciji Stolnoteniskog kluba Koprivnica održao 2. turnir Hrvatskog stolnoteniskog saveza. Turnir je okupio tristotinjak mladih igrača i igračica iz cijele Hrvatske koji su se natjecali u 8 kategorija: najmlađi kadeti, najmlađe kadetkinje, mlađi kadeti, mlađe kadetkinje, kadeti, kadetkinje te juniori i juniorke.

Na turniru je nastupilo devet koprivničkih stolnotenisačica i to Petra Ježek, Ana Krupski, Nuša Stojanović, Valentina Piršlin, Ella Vrabelj, Stella Šaš, Manda Cimerman, Josipa Harambaša i Nika Šaš.
Najzapaženiji rezultat postigla je Stella Šaš osvojivši sjajno drugo mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja. U polufinalu je rezultatom 3:2 nadigrala riječanku Senu Smailji, dok je u finalu od nje ovaj puta bila bolja Marta Novak iz STK Putjane.
Ovim rezultatom Stella je samo potvrdila prvo mjesto na državnoj rang listi, te još više povećala bodovnu razliku. Treba spomenuti kako su i najmlađe članice kluba odigrale odličan turnir, posebno Josipa Harambaša koja se prvi puta plasirala u četvrtfinale državnog turnira.
Nuša Stojanović, iako uz odličnu igru, zaustavljena je u četvrtfinalu mlađih kadetkinja, dok su u istoj kategoriji Stella Šaš i Ella Vrabelj zaustavljene u osmini finala.
Na državnoj rang listi tako Nuša Stojanović sada zauzima odlično 7. mjesto, Stella Šaš 10.mjesto, Ella Vrabelj 19.mjesto dok je Valentina Piršlin na 21.mjestu.

REZULTATI:

Najmlađi kadeti (2006.godište i mlađe)

  1. MILAK Vito, MGK Drava Žabnik
  2. PAPAK Andrej, STŠK Dugo Selo
  3. DOVRSKI Simon, STK IGEA Želježničar Varaždin
  4. STRBAT Matija, MSTC Čakovec

Najmlađe kadetkinje (2006. godište i mlađe)

  1. NOVAK Marta, STK Putjane
  2. ŠAŠ Stella, STK Koprivnica
  3. SMAILJI Sena, STK Srdoči Rijeka
  4. REBIĆ Zrinka, STK Stenjevec Zagreb

Mlađi kadeti (2004. godište i mlađe)

  1. TOMIĆ Patrik, GSTK Zagreb
  2. ZLATKOV Luka, STŠK Dugo Selo
  3. METER Roko, HASTK Mladost Zagreb
  4. POSAVEC Mislav, STK Zabok

Mlađe kadetkinje (2004. godište i mlađe)

  1. ŠTRIGA Ivona, STK Ljubeščica
  2. LONČAREVIĆ Hanna, HASTK Mladost Zagreb
  3. BOROVEC Bruna, RRS Varaždin
  4. SITAR Lucija, STK Varaždin

Kadeti (2002. godište i mlađe)

  1. BAN Ivor, HASTK Mladost Zagreb
  2. JAVOR Karlo, STK Velika Gorica Stanfar
  3. ZOVKO Lovro, GSTK Zagreb
  4. ŠKODA Stjepan, MSTC Čakovec

Kadetkinje (2002. godište i mlađe)

  1. ARAPOVIĆ Hana, STK Dr. Časl Zagreb
  2. BRNIĆ Lea, STK Dr. Časl Zagreb
  3. LONČAREVIĆ Hanna, HASTK Mladost Zagreb
  4. KOVAČEK Tena, STK Varaždin

Juniori (1999. godište i mlađe)

  1. TICA Jakov, GSTK Zagreb
  2. VIDAČEK Marko, GSTK Zagreb
  3. BAN Ivor, HASTK Mladost Zagreb
  4. BOROVNJAK Filip, GSTK Zagreb

Juniorke (1999. godište i mlađe)

  1. ŠANTEK Leona, STK Aquaestil Duga Resa
  2. BARDAČ Klara, HASTK Mladost Zagreb
  3. VUKELIĆ Marta, STK Aquaestil Duga Resa
  4. GRGIĆ Ivana, STK Bjelovar
Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Modni kutak

Prelijepa djevojka zaraznog osmijeha odlično isfurala legendarni predmet koji će biti hit ovog ljeta

Zaraznim osmijehom ova nas je prelijepa djevojka koja je prošetala koprivničkim trgom jednostavno "kupila". I ne samo time, odjevni...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×