20.4 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.
korak do finala

FOTO Tehničar rastavio Bratstvo na proste faktore, Kloštrani za gol prekratki, Križevcima Pirova pobjeda na Borcem

Danas su igrane uzvratne utakmice četvrtfinala županijskog nogometnog kupa. I moglo se vidjeti svašta. Tehničar je u prvoj utakmici u Kunovcu poražen s 2-1, da bi danas pokazali svu svoju raskoš snage i talenta i doslovno rastavili Bratstvo na proste faktore pobijedivši nevjerojatnih 10-0.

U Križevcima je gostovao Borac koji je slavio s 5-1 u prvoj utakmici. Svi golovi pali su u drugom dijelu. Poveli su domaći, da bi Vručina poravnao na 1-1. Križevčani su zabili još jedan i postavili 2-1, što se pokazalo kao konačan rezultat utakmice. Dodajmo da su Purgeri u zadnjim minutama utakmice promašili jedanaesterac.

Kloštranska Mladost bila je na korak do izjednačenja ukupnog rezultata, vodili su Kloštrani u 55. minuti 0-2 i trebao im je još jedan pogodak da bi došli u prednost. Ipak, Tehnika je uspjela smanjiti na 1-2 i utakmicu privesti kraju.

U polufinale su se plasirali Tehničar, Borac, Tehnika-Koprivnica, a sutra ćemo dobiti i posljednjeg finalista.

Utakmica Ferdinandovca i legradskog Graničara, početak je u 18 sati. Ferdinandovac je u prvoj utakmici pobijedio s 4-0.

Četvrtfinale kupa, uzvratne utakmice, 8. kolovoz, 18 sati

Tehničar Cvetkovec – Bratstvo Kunovec 10-0
Tehnika-Koprivnica – Mladost KP 1-2
Radnik-Križevci – Borac Imbriovec 2-1

[FOTO] BRAVO! Tija Požgaj brončana na Prvenstvu Hrvatske u hodanju na stazi

Jučer se u Zagrebu održalo Prvenstvo Hrvatske na 10.000 metara i hodanje na stazi. Tija Požgaj je u konkurenciji mlađih...