7.6 C
POLUFINALE ŽUPANIJSKOG KUPA

FOTO Tehničar u Ferdinandovcu ostvario veliki kapital uoči uzvratnog susreta, Križevčani na krilima Nikolića napravili odličan posao u Virju

Uzvratne utakmice polufinala Županijskog nogometnog Kupa igraju se u srijedu, 18. svibnja s početkom u 17:00 sati.

Danas su odigrane prve utakmice poufinala Županijskog nogometnog Kupa u kojima su se sastali Ferdinandovac i Tehničar iz Cvetkovca, odnosno Podravac iz Virja i Radnik iz Križevaca.

Odličan posao danas su u Ferdinandovcu napravili nogometaši Tehničara iz Cvetkovca koji su pobijedili domaćina s 4:1 .

Cvetkovčani su poveli već u 8. minuti susreta preko Hlišća, a dobru igru u prvom poluvremenu zaključili su pogotkom u 45. minuti kada je strijelac bio Grubešić. U nastavku susreta Ferdinandovac je uspio smanjiti rezultat na 2:1 kada je pogodak postigao Đipalo, ali u samoj završnici utakmice Cvetkovčani su postigli dva pogotka. Prvo je u 89. minuti svoj drugi pogodak na utakmici postigao Hlišč, a potom je u sudačkoj nadoknadi konačan rezultat od 4:1 postavio Strajnić.

U drugom današnjem susretu, titulu favorita protiv Podravca iz Virja potvrdio je Radnik iz Križevaca koji je na Sportskom parku u Virju slavio s 3:1.

Gosti su poveli u 11. minuti preko Nikolića, a domaćin se vraća u 21. minuti kada su Križevčani spremili loptu u vlastitu mrežu i s rezultatom od 1:1 otišlo se na predah. Već u prvom napadu u nastavku susreta Radnik ponovno vodi, a strijelac je bio Dlesk. Radnik je dobru utakmicu i odličan rezultat uoči uzvratne utakmice ostvario u 82. minuti kada je pogodak za konačnih 3:1 postigao Nikolić.