12.9 C
prva žnl

FOTO Tehnika uvjerljiva u prvom kolu, Lipi joker s klupe donio sva tri boda u Legradu

Nova sezona Prve ŽNL i službeno je krenula sučevim zviždukom koji se u 17.30 sati začuo na umjetnom terenu koprivničkog gradskog stadiona gdje je Tehnika ugostila Slogu iz Koprivničkog Ivanca. Obje momčadi dovele su nekoliko novih imena i spremne dočekale novu sezonu.

Tehnika je u prvoj utakmici pokazala više od Sloge pobijedvši 2-0 pogocima Harambaše u prvom i Lopatnika u drugom poluvremenu.

Na legradskom Fizešu domaći Graničar ugostio je još jednog novopečenog prvoligaša, prvake Druge ŽNL, Lipu iz Hlebina. Poveli su domaćini u 49. minuti preko Orehovca, međutim Lipa je pokazala karakter preokrenuvši rezultat na svoju stranu s dva pogotka. Izjednačenje je donio Kopornić u 59. minuti, a potpuni preokret zaključio joker s klupe Sinković u 64. minuti.