Županijske lige

FOTO Tomislav slavio protiv Drave, Ferdinandovac dobio Tehniku

21:39h
0
Nk Tomislav - Nk Drava
foto// Ivan Brkić

Odigrane su sve utakmice 5. kola Prve i Druge županijske nogometne lige. U ovom kolu bilo je dosta zanimljivih rezultata, ali favoriti su rutinski odradili svoje prepreke.

Prvu utakmicu Prve lige  jučer su odigrali Kalinovac i Graničar iz Legrada, a tri boda osvojili su gosti rezultatom 1:2. U jutarnjem terminu od 10 sati Osvit i Prekodravac podijelili su bodove, a rezultat je bio 1:1.

Tomislav je u Drnju u uzbudljivoj utakmici slavio protiv novigradske Drave rezultatom 3:2, dok je Borac bio uvjerljiv protiv Fugaplasta sa 4:1.

Veliko iznenađenje napravila je Panonija koja je u Kunovcu svladala Bratstvo rezultatom 0:3, a u susretu imenjaka Mladost iz Molva izgubila je od Mladosti iz Kloštra Podravskog.

Derbi susret bio je u Koprivnici gdje je Tehnika ugostila prvoplasirani Ferdinadovac. Iako je Tehnika povela s 1:0, gosti su preokrenuli susret i slavili rezultatom 1:2.

U ostalim susretima Starigrad je slavio s 0:3 na gostovanju protiv Hrvatskog bojovnika, Reka je bila bolja od Mladosti iz Koprivničkih Bregi s 5:2, baš kao i GOŠK protiv Gornje Rijeke s 5:0. Lipa je svladala Viktoriju s 8:0, a svoju četvrtu pobjedu u 5. kolu ostvarila je Mladost iz Sigeca koja je bila bolja od herešinskog Omladinca s 4:1.

Prva ŽNL – 5. kolo

Subota, 17. rujna
16:00
Kalinovac: Kalinovac – Graničar (Legrad) 1:2
Nedjelja, 18. rujna
10:00
Đelekovec: Osvit – Prekodravac 1:1
16:00
Kunovec: Bratstvo – Panonija 0:3
Kloštar Podravski: Mladost – Mladost (Molve) 2:1
Imbriovec: Borac – Fugaplast 4:1
Drnje: Tomislav – Drava (Novigrad Podravski) 3:2
Sv. Ivan Žabno: Tomislav – Sloga 4:0

Druga ŽNL – 5. kolo

Subota, 17. rujna
16:00
Koprivnica: Miklinovec – Prugovac 4:0
Nedjelja, 18. rujna
15:00
Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Starigrad 0:3
16:00
Hlebine: Lipa – Viktorija 8:0
Reka: Reka – Mladost (Koprivnički Bregi) 5:2
Koprivnica: Tehnika – Ferdinandovac 1:2
Sigetec: Mladost – Omladinac 4:1
Gotalovo: GOŠK – Gornja Rijeka 5:0

 

Treća ŽNL Koprivnica, 3.kolo

Drava SP – Udarnik 4:2
Jedinstvo – Zagorec 1:0
Jadran Galeb – Močile 1:3
Podravec – Rasinja 4:2
Rudar B – Sabarija 2:1

Treća ŽNL Križevci, 3.kolo

Čvrstec – Mladost VR 2:0
Radnički – Mladost C 4:3
Kalnik – Dragovoljac 7:1
Prigorje – Sokol 1:3
Ratar – Polet 4:1

čitam...