16.8 C
Subota, 27. srpnja 2024.
Krenula druga kola županijskih liga

FOTO U Prvoj ŽNL Legrad utrpao tri komada Kalinovcu, Vadjun i Paveli strijelci, Miklinovec i dalje bez pobjede

Što se tiče Legrada, ekipa Graničara znala je da ju čeka tekma u kojoj moraju dati sve od sebe da bi upisali nova tri boda, u goste je stigao Kalinovac. Legrad je prvi pogodak zabio na isteku prvog poluvremena, u 43. minuti, zabio je Vadjun.

Miklinovec je nakon poraza od Legrada u prošlom kolu pred svojim navijačima tražio iskupljenje protiv momčadi Tomislava iz Sv. Ivana Žabna, koji se pojačao s nekoliko respektabilnih imena, poput Bartola, Kukeca i Pape.

Miklinovčani su dobro krenuli u utakmicu, poveli su pogotkom Šanjića i rezulat je ostao 1-0 do poluvremena. U drugom poluvremenu Žabno je ubacilo u brzinu više i preokrenulo rezultat preko Bartola i Đureca. Konačan rezultat bio je 1-2, Miklinovec je ponovno izgubio na domaćem terenu, a Žabno nosi sva tri boda kući.

Što se tiče Legrada, ekipa Graničara znala je da ju čeka tekma u kojoj moraju dati sve od sebe da bi upisali nova tri boda, u goste je stigao Kalinovac. Legrad je prvi pogodak zabio na isteku prvog poluvremena, u 43. minuti, zabio je Vadjun. U drugom poluvremenu Kalinovac je pao, a Vadjun je zabio još jedan pogodak za 2-0. Rezultat je kasnije povećao i Paveli na 3-0, što je bilo dovoljno za pobjedu Legrada.

Nova smrt na cesti

UŽAS Poginula jedna osoba u nesreći između Koprivnice i Đelekovca, auto slupan, bicikl na prometnici

Kako doznajemo s mjesta događaja, jedna je osoba poginula u teškoj nesreći koja se oko 22 sata dogodila na...