kraj natjecanja

FOTO/VIDEO Knjigovodstvo/Mia/CB 048 pobjednik Đurđevačkog Božića 2017./2018, Poldrugač najbolji igrač turnira

Jučerašnja polufinala Đurđevačkog Božića iznjedrila su današnje finaliste. Podsjetimo, prvi susret na rasporedu bio je onaj između ekipe AŠ Signal i Knjigovodstvo/Mia/CB 048.  Završilo je 0-4. U drugom polufinalu između CB Podroom i Sandwich bara Denis pobijedila je ekipa CB Podroom. Iako su gubili 0-1, CB Podroom do kraja je okrenuo rezultat i pobijedio 5-1.

Na današnjem programu prva je bila utakmica za treće mjesto između AŠ Signal i Sandwich bara Denis, početak je bio zakazan za 19 sati. Iako je AŠ Signal stigao s točnim brojem igrača za utakmicu i nisu imali zamjenu, slavili su 2-0 i tako osvojili treće mjesto.

Finale je krenulo u 20 sati. U napetoj utakmici pred punom dvoranom, obje momčadi dale su sve od sebe. Dobre prilike imao je Poldrugač, međutim lopta nije našla put do mreže. Nakon dva poluvremena i 40 minuta, rezultat je bio 0-0. Pristupilo se pucanju penala za naslov, a tu se bolje snašla ekipa Knjigovodstvo/Mia/CB 048 i osvojila naslov najbolje ekipe Đurđevačkog Božića i novčanu nagradu od 10 tisuća kuna.

Za najboljeg vratara proglašen je Dino Balala iz pobjedničke momčadi, najbolji strijelac je Bobo Kosanović iz AŠ Signala, a za najboljeg igrača zasluženo je proglašen Jurica Poldrugač iz pobjedničke ekipe.

Đurđevački Božić 2017./2018., utakmica za treće mjesto i finale // Foto: Jurica Karan
Najbolji vratar turnira Dino Balala // Foto: Jurica Karan