15.7 C
Utorak, 30. travnja 2024.
ČETVRTA HNL SJEVER

FOTO/VIDEO Mađerićeva družina u derbiju u 25 minuta u potpunosti razbila Kunovčane

Mrežu Kunovčana u 53. minuti načeo je Štritar. Vrlo brzo nakon toga Hlišć je zabio za 2:0, na 3:0 povisio je Vrkić, dok je točku na i stavio Kranclbinder koji je bio strijelac za konačnih 4:0

Tehničar je u županijskom derbiju trećeg kola Četvrte hrvatske lige Sjever na svom terenu u Cvetkovcu s uvjerljivih 4:0 pobijedio kunovečko Bratstvo. U prvom poluvremenu Kunovčani su bili ravnopravan protivnik, a vratari na obje strane nisu imali previše posla pa se na predah otišlo s početnih 0:0.

No, u drugom poluvremenu Mađerićeva družina je golgeterski proradila i u 25 minuta zabila četiri gola. Mrežu Kunovčana u 53. minuti načeo je Štritar. Vrlo brzo nakon toga Hlišć je zabio za 2:0, na 3:0 povisio je Vrkić, dok je točku na i stavio Kranclbinder koji je bio strijelac za konačnih 4:0.

Molvarska Mladost na svom Krbuljinu je remizirala 1:1 protiv Garića. Molvaraci su poveli golom Tube, a Garić je do podjele bodova stigao u posljednjoj minuti sudačke nadoknade iz jedanaesterca.

Virovski Podravac na gostovanju kod Čazme je remizirao 1:1. Čazma je povela u 81. minuti golom s bijele točke, dok je Virovcima bod u 85. minuti donio Peršinović.