19.9 C
Subota, 27. travnja 2024.
ŽUPANIJSKI KUP

FOTO/VIDEO Močile opravdale ulogu favorita u Herešinu, a Ferdinandovčani u Hlebinama, Starigrad iznenadio Kunovčane

U preostalih šest utakmica u srijedu, 27. rujna sastaju se: Miklinovec - Mladost Kloštar Podravski, Jedinstvo - Tehničar, Sloga - Graničar Đurđevac te Drava Podravske Sesvete - Podravac

Odigrano je prvih osam utakmica prvog kola županijskog Kupa, a najzanimljiviji ogled bio je u Herešinu između domaćeg Omladinca i Močila, a na kraju su slavili gosti 1:3.

Nakon 20-ak minuta Močile su stigle do početne prednosti, a strijelac je bio Hlevnjak. U 29. minuti Herešinčani su ostali s igračem manje jer je Gašparić u gol prilici srušio Hlevnjaka pa je morao na prijevremeno tuširanje.

Iako mladi i poletni Herešinčani ni s igračem manje nisu posustali, Močile su ipak u 62. minuti slomile njihov otpor i to ponovno preko Hlevnjaka koji je bio neumoljiv za 0:2. U 71. minuti nakon ubačaja Posavca Horvatinović je glavom sa sedam metara zatresao mrežu za 0:3. Počasni gol Herešinčani su postigli u 74. minuti, a s bijele točke u listu strijelaca se upisao Alen Bartolić.

Ferdinandovac je opravdao ulogu favorita u Hlebinama i s 2:5 pobijedio domaću Lipu, Graničar iz Legrada je na svom Fizešu pobijedio Prekodravac 2:1, Kalinovac je u Selnici Podravskoj sa uvjerljivih 1:6 nadigrao Dravu, Tomislav Radnik je s 0:3 u Koprivnici pobijedio Zagorec, a istim rezultatom je slavila i molvarska Mladost u Gotalovu protiv GOŠK-a.

Iznenađenja su priredili Starigrad koji je pobijedio kunovečko Bratstvo 3:1 te Viktorija koja je s 3:0 slavila protiv Osvita.

U preostale četiri utakmice u srijedu, 27. rujna sastaju se: Miklinovec – Mladost Kloštar Podravski, Jedinstvo – Tehničar, Sloga – Graničar Đurđevac te Drava Podravske Sesvete – Podravac.