22.4 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.
6. kolo Druge hrvatske lige Sjever

FOTO Virovci u derbiju pobijedili Međimurce, a Križevčani Varaždince

Košarkaši Podravca u derbiju su 6. kola Druge hrvatske lige Sjever pobijedili Međimurje 96:85. Virovci su dobro ušli u utakmicu i već u prvoj četvrtini stvorili prednost od osam koševa. I u drugoj dionici napad Podravca djelovao je besprijekorno pa su Virovci na predah otišli s plus 11.

U drugom poluvremenu momčad Mirka Hrženjaka s lakoćom je kontrolirala igru i rezultat i očuvala prednost.

Za Podravca su igrali i koševe postigli Stefan Zadravec 29, Julian Zadravec, Šoš 20, Benotić 3, Balatinec 7, Hrženjak, Šestak 17, Vedriš 18, Stajku 2, Šamarija i Cestar.

Križevački Radnik u drugom je derbiju na gostovanju kod Varaždina upisao pobjedu 63:72.

Za Radnik su igrali i koševe postigli Matoić 10, Brkić 2, Kurpez, Garvanović 7, Šašek 2, Biondić 2, Fržović, Svoboda 25, Ribarić 19, Prstec, Žulj 2 i Bolčić.