19.9 C
Srijeda, 26. lipnja 2024.
bravo!

FOTO Zabava i humanitarno dijelo, turnirom Beer Pong prikupljen novac za stipendije mladih Križevčana

Humanitarni i prvi Beer Pong turnir održan je proteklog vikenda u Križevcima, a sav prikupljeni novac poslužit će za stipendiranje učenika u studenata u školskoj i akademskoj godini 2023./2024. godine.

Beer Pong je organizirala Zaklada za lokalni razvoj i solidarnost Volim Križevce i u sklopu manifestacije Pivišče.

Na turniru je sudjelovalo 16 punoljetnih parova, koji su se zabavljali u popularnoj društvenoj igri za mlade i uživali u pivu koje su proizveli članovi Križevačke udruge pivara.

Nakon susreta u četiri skupine i razigravanja te četvrtfinalnih i polufinalnih susreta, u finalu je par Lovro Baričević – Luka Meštrović bio bolji od para Elena Stella Buzina – Nino Jokić, dok je treće mjesto osvojio par Teo Golub – Matija Harča.

Nagrađeni su osvojili medalje koje su izradili članovi Udruge osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji Maslačak te majice Križevačke udruge pivara.

Prikupljeni iznos kotizacija i donacija u ukupnom iznosu od 200 eura uplaćen je na žiro-račun Zaklade Volim Križevce i namijenit će se za stipendiranje učenika i studenata.

beer pong križevci, volim križevce

Pan Ljetna liga

FOTO Malonogometne vratolomije zagospodarile na igralištu Apaša, počela je Pan Ljetna liga

Županijske nogometne lige završile su prije nekoliko tjedana, no ljubitelji nogometa ne moraju očajavati. Osim Europskog prvenstva, ljubitelji nogometa...