Golijada u prvih 45 minuta dovoljna za remi Slavena i Šibenika
G

Nogometaši Slaven Belupa koje vodi Tomislav Stipić danas su na svom Apašu ugostili probuđeni Šibenik. Šibenčani posljednjih nekoliko kola igraju dosta dobro nošeni strijelcima Jurićem i Sahitijem, a u vezi sve drži mladi Marko Bulat koji će na kraju sezone preseliti na Maksimir.

Šibenik ove sezone nije uspio pobijediti Slaven, a svi u Koprivnici nadali su se će tako ostati i nakon večeras. Stipić nije krio kako je Slaven Belupo načet ozljedama.

Malo tko je očekivao da će u prvih 45 minuta pasti četiri gola. Šibenik je poveo u 21. minuti preko Ampema koji se lijepo okrenuo u srcu šesnaesterca, a na 0-2 povisio je Jurić kad je lagano zaobišao Parackog i pospremio loptu u Filipovićev gol. Igrala se 40. minuta i većina je mislila da će Šibenik s prednošću otići na odmor.

No, nešto se pitalo i Farmaceute. U samo tri minute preko Knolla (43.) i Iličića (45.) Slaven se vratio u igru i izjednačio na 2-2.

U drugom dijelu obje su momčadi pokušale doći do novog vodstva, ali su ujedno bile oprezne da ne bi primile novi pogodak. Do isteka sudačkog vremena nije bilo pogodaka, tako da je ostalo 2-2.

Slaven u tjednu koji dolazi putuje za Dubrovnik gdje igra kup susret protiv GOŠK-a.