7.4 C
Koprivnica
Utorak, 23. travnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Gordan Kožulj uveličao treće izdanje Plivačkog kupa grada Koprivnice
G

Ne propustite

U organizaciji Plivačkog kluba Cerine, a u suradnji sa koprivničkim Bazenima Cerine, u subotu 10.11.2012. godine održan je treći po redu, ovoga puta međunarodni Plivački kup grada Koprivnice.

Vrhunac ove cjelodnevne manifestacije bila je ogledna utrka proslavljenih hrvatskih plivača i plivačica koji su nastupiti nakon službenog otvaranja natjecanja,a to su: Gordan Kožulj (bivši svjetski prvak i rekorder, hrvatski olimpijac i pobjednik svjetskog kupa), Erazmo Maršanić (hrvatski rekorder, sudionik europskog i svjetskog prvenstva), Smiljana Marinović (hrvatska rekorderka, olimpijka, sudionica europskog i svjetskog prvenstva), Mario Delač (hrvatski olimpijac, sudionik europskog i svjetskog prvenstva, osvajač medalje na europskom prvenstvu), Nikša Roki (hrvatski olimpijac, državni rekorder i sudionik europskog i svjetskog prvenstva) i Igor Čerenšek (hrvatski olimpijac, finalist europskog i svjetskog prvenstva, osvajač medalje na mediteranskim igrama).

PLASMANI ČLANOVA CERINA

Plivači

50 m slobodno: 4. Ernest Golčić, 5. Marko Maksimović, 6. David Prelogović, 7. Ante Žaja, 8. Karlo Ivan Slatina, 9. Leo Šestak, 10. Luka Klinčić, 11. Mario Sabol, 12. Emanuel Švenda, 19. Tomislav Matijević.

100 m slobodno: 2. Ernest Golčić, 6. Ante Žaja, 7. Karlo Ivan Slatina, 11. Luka Klinčić, 12. Mario Sabol, 20. Emanuel Švenda. 30. Tomislav Matijević; diskvalifikacija: Marko Maksimović, Leo Šestak, Luka Baranašić.

50 m leđno: 3. Filip Hodak, 4. Luka Baranašić, 6. Ante Žaja

100 m leđno: 5. Filip Hodak, 9. Luka Baranašić.

200 m leđno: 10. Luka Baranašić.

50 m leptir: 5. Ernest Golčić, 7. Karlo Ivan Slatina, 11. Marko Maksimović, 13. Leo Šestak, 14. Ante Žaja, 15. Filip Hodak, 22. Tomislav Matijević; diskvalifikacija: Luka Klinčić.

100 m leptir: 3. Ernest Golčić, 5. Karlo Ivan Slatina, 9. Leo Šestak, 11. Tomislav Matijević.

Plivačice

50 m slobodno: 4. Matea Čelik, 10. Karla Jukić, 13. Tamara Šavija.

100 m slobodno: 3. Matea Čelik, 13. Karla Jukić, 17. Rafaela Čuni, 20. Tamara Šavija.

200 m slobodno: 10. Karla Jukić.

50 m prsno: 7. Lea Bojanović, 9. Marta Timarac

100 m prsno: 9. Lea Bojanović, 15. Marta Timarac, 19. Rafaela Čuni

200 m prsno: 11. Marta Timarac.

200 m mješovito: 7. Matea Čelik.

50 m leptir: 1. Matea Čelik, 4. Karla Jukić.

Fotogalerija

Rezultati:

I dio

II dio

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Špica

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×