6.3 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.

Hrvač Podravke Luka Mihalec kadetski prvak Hrvatske
H

Hrvački športski klub Podravka svojim brojnim dobrim rezultatima dodao je još jedan naslov prvaka Hrvatske.

Na Prvenstvu Hrvatske za kadete održanom u subotu u Zagrebu, Luka Mihalec osvojio je zlatnu medalju u kategoriji 50 kg.

Za zlato su mu trebale tri pobjede, a u finalu je pobijedio Ninu Šmidlehnera iz Sesvetskog Kraljevca.

Dobar rezultat ostvario je i Luka Berzenci, koji je u kategoriji 69 kg sa dvije pobjede i dva poraza zauzeo peto mjesto. Christian Milenkovski ostao je bez plasmana u kategoriji 85 kg.

Hrvače Podravke na PH vodio je trener Miroslav Mihalec.