Subota, 4. svibnja 2024.

Iskusni Sisak porazio Koprivnicu II
I

U 7. kolu B-1 lige centar košarkašice Koprivnice snagu su odmjerile s iskusnom ekipom Siska, s igračicama koje se već niz godina natječu u prvoj i drugoj hrvatskoj ligi.

To iskustvo protivnica, te neiskustvo mladih igračica Koprivnice jasno se iskazalo u velikom broju pogrešaka i promašenih “zicera” domaćih, što je i odlučilo utakmicu.

Već u prvoj četvrtini gošće su napravile desetak poena razlike, a do poluvremena se razlika popela na tridesetak. Na početku trećeg dijela domaće igračice se bude, daju sve od sebe, te odličnom obranom uspijevaju treću četvrtinu završiti neriješenim rezultatom, a zatim gošće mirno utakmicu privode kraju.

Najbolja u domaćoj ekipi kao i obično bila je K. Vida, a još su se istakle L. Sušilović, E. Lončarek i borbena M. Begić.

Možda bi ishod ove i drugih utakmica bio drugačiji da klub ima dovoljno termina za treninge. Dok druge ekipe treniraju šest dana u tjednu, neki i dva puta dnevno, košarkašice Koprivnice to mogu samo tri puta tjedno.

No, pokazana borbenost, zalaganje i želja ekipe Koprivnice bude nadu da će uz pojačane treninge u sljedećim utakmicama igrati bolje.

KOPRIVNICA II – SISAK 39:73

KOPRIVNICA II: A. Bagarić, K. Vida 17 (1×3), L. Sušilović 7, I. Hegedušić, E. Markek, T. Somer 2, K. Harmadi, M. Begić 2, J. Đukin, E. Lončarek 7, P. Glavinić, L. Špiranec 3. Trener: D. Betlehem.

SISAK: A. Antić, K. Školneković 2, I. Boras 1, S. Seferović, D. Dumančić 2, N. Radanović 2, T. Vuković 27, M. Cavrić 14, N. Kralj 8, E. Prpić 12, I. Đukić 5. Trener: R. Hrs.

Lijepo prijepodne

FOTO Pokoji oblak na špici nije smetao malim i velikim Koprivničancima, evo koga smo sve sreli

Koprivnička špica bez obzira na vrijeme od jutra je bila živahna! Bila je to prilika da na jednoj od brojnih...