UTRKE

Jelena Dolenec pobijedila u Zelendvoru, a Josip Jagarinec opravdao očekivanja u Vučkom
J

Članovi Atletskog kluba Koprivnica nastupili su na utrci rekreativaca Bombellesovom trasom u Zelendvoru te najvećoj trail utrci u Bosni i Hercegovini Vučko trail.

U Zelendvoru dio prihoda od startnina namijenjen je za djecu sa poteškoćama u razvoju koja su članovi Udruge za ranu intervenciju Varaždinske županije.

Svoj doprinos u ovoj humanitarnoj utrci dala je i Jelena Dolenec koja je ujedno bila i pobjednica utrke na pet kilometara u kategoriji žena.

U susjednoj Bosni i Hercegovini koprivnički atletičari okušali su se na stazi od 35 km s usponom od 1580 metara. Na ovoj dionici utrku je završilo 208 natjecatelja, a od Koprivničanaca najbolji je bio Josip Jagarinec. On je u kategoriji muškaraca osvojio 22. mjesto.

Zvonimir Prosenjak zauzeo je 35., Danijel Martinčić 44. i Hrvoje Rupčić 65. mjesto. U kategoriji žena Vanja Rupčić osvojila je 12. mjesto.

svaka čast

Ivana Polančec u Superpotjeri nadigrala tri lovca i osvojila pet tisuća eura

Poznata kvizašica Ivana Polančec iz Koprivnice danas je u Superpotjeri osvojila pet tisuća eura! Ivana je u prvom krugu točno...