5.7 C
ak koprivnica

Josipa Mikulec na državnom prvenstvu dvaput rušila osobni rekord, Benyamin Vuk treći na trailu dugom 82 kilometra
J

Odlični rezultati koprivničkih atletičara

Iz Atletskog kluba Koprivnica pohvalili su nam se novim uspjesima svojih atletičara. Krenut ćemo od Josipe Mikulec, koja je proteklog vikenda bila na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniorke i seniore, održanom u Zagrebu na stadionu Mladost.

Nažalost, do medalje nije došla, jer je završila na petom mjestu, no tijekom natjecanja dvaput je rušila osobni rekord, a natjecanje je završila s hicem od 33,75 metara. Ne sumnjamo da je bila zadovoljna, unatoč tome što je ostala bez postolja.

Tjedan dana ranije u Sošicama u općini Žumberak održano je pojedinačno i ekipno  Prvenstvo Hrvatske u trailu, na kojem je trčao Benyamin Vuk. Vrlo zahtjevnu stazu, dugu čak 82 kilometra, koja vodi dijelovima Parka prirode Žumberak, Samoborskim gorjem, vrhovima Sveta Gera, Zečak, Japetić, Plešivica, sa završetkom u centru Jastrebarskog, završio je na odličnom trećem mjestu. Stazu je prošao za 10 sati i 37 minuta, a u svojoj M30 kategoriji osvojio je drugo mjesto.

Hodaj, trči, vozi za Maslačak

U sklopu obilježavanja Dana Grada Križevca trčala se humanitarna utrka, evo tko je bio najbrži

U sklopu obilježavanja Dana Grada Križevaca održana 7. Humanitarna utrka pod nazivom "Hodaj, trči, vozi za Maslačak". Sva prikupljena sredstva...