15.7 C
Subota, 27. srpnja 2024.
ŽENSKI NOGOMET

Kadetkinje Đurđevca iznenadile vodeću ekipu prvenstva iz Karlovca i pobijedile ih 6:4

Najbolji strijelac lige je Jelena Kokša te uz pet postignutih golova ostaje na vrhu tablice strijelaca.

Ove subote, na Praznik rada, nastavljeno je prvenstvo u ženskom nogometu gdje su kadetkinje Graničara dočekale ekipu 4 rijeke iz Karlovca.

Dvoboj prvoplasiranih na ljestvici i Graničarki, kao zadnjih na istoj, krenuo je očekivanim tokom, tako da su favoritizirane gošće iz Karlovca vodile u 27 minuti sa 2:0.

Graničarke se usprkos svemu nisu predale i uz veliki napor u prvom su poluvremenu uspjele izjednačiti rezultat, no ipak se na odmor otišlo s vodstvom Karlovčanki od 3:2.

U nastavku su gošće postigle svoj četvrti pogodak što je motiviralo đurđevačke igračice da stisnu redove i pojačaju pritisak prema golu Karlovčanki. Đurđevčanke postižu seriju od četiri gola tako da je utakmica završila zasluženom pobjedom domaćih cura i rezultatom 6:4.

Najbolji strijelac lige je Jelena Kokša te uz pet postignutih golova ostaje na vrhu tablice strijelaca, a obnovljene Graničarke su pokazale da su tim koji raste i diže se svakom utakmicom i na koji se mora računati za ozbiljnog protivnika u budućnosti.

U preostala dva kola koja Graničarkama predstoji gostovanje u Varaždinu i Ivanić gradu.

Nova smrt na cesti

UŽAS Poginula jedna osoba u nesreći između Koprivnice i Đelekovca, auto slupan, bicikl na prometnici

Kako doznajemo s mjesta događaja, jedna je osoba poginula u teškoj nesreći koja se oko 22 sata dogodila na...