Kartingaši Koprivnice osvojili tri brončane medalje u Španskom

Druga utrka Prvenstva Hrvatske u kartingu održana je u subotu na karting stazi Špansko u Zagrebu. Nastupili su i vozači Karting kluba Koprivnica, koji su uz mnogo problema tijekom utrka na kraju ipak ostvarili tri plasmana na pobjedničko postolje.

Marko Turk je u klasi mini kart 60 osvajanjem drugog mjesta u drugoj utrci ukupno zauzeo treće mjesto. Juraj Kovačić se uz mnogo guranja i izlijetanja sa staze morao zadovoljiti trećim mjestom ukupnog poretka. Nikola Samaržija u klasi 125 kz heavy završio je također na trećoj poziciji.

KK Koprivnica bio je u ukupnom poretku ponovno nadomak postolja, ali za taj podvig nedostajala su mu četiri boda. Na kraju je u ukupnom poretku osvojeno četvrto mjesto među 12 klubova.

Sljedeća utrka održat će se 22. lipnja u Vranskom (Slovenija).

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...