5.1 C
Koprivnica
Subota, 20. travnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

KC liga: Bimbo i Mala čuča/Toxic igraju derbi za drugo mjesto, kažnjeni Čmelješević i Šimek
K

Ne propustite

Ove subote na rasporedu su utakmice 9. kola KC lige. Inducta će nastojati nastaviti pobjednički niz protiv doprvaka Petgrada, s kojim će odigrati prvu utakmicu dana. Nakon toga će važan ogled za priključenje samom vrhu imati CB Golf i Emma Vita, a zatim slijedi dvoboj iskusnih malonogometaša iz momčadi Romantičara i Udruge za mali nogomet Koprivnica.

Orient Silver/Lory bodove za bijeg s dna ljestvice traži protiv Grada Koprivnice, a poslastica dana trebao bi biti derbi Bimba i Male čuče/Toxica, momčadi koje su trenutno na ljestvici na trećem, odnosno drugom mjestu. Taj je susret na rasporedu u 20 sati.

CB Cezar igra sve bolje i ima ulogu favorita protiv Potoljika, dok će Active Commerce nakon dva poraza iz krize pokušati izaći protiv Sedme sile/Alpe-Adriatoursa, momčadi koja je također upisala dva uzastopna posrtaja.

U ženskoj konkurenciji Kapljice su svladale Mladost i izbile na drugu poziciju s jednakim brojem bodova kao i KKC Pixel, a bez pogodaka su odigrale Lipa i Iskre. Ove subote odigrat će se četiri utakmice ženskih ekipa, a posebnu pažnju privlači ogled aktualnih prvakinja iz Repaša protiv trenutno vodeće ekipe Drnja koji je na rasporedu u 19.30 sati.

Disciplinska komisija odredila kazne za Čmelješevića i Šimeka

Disciplinska komisija KC lige donijela je odluku o kaznama za sudionike incidenta koji je prethodio prekidu derbi utakmice 8. kola Active Commerce – Inducta ++.

Igrač Active Commercea Branko Čmelješević i voditelj ekipe Active Commercea Bojan Šimek kažnjavaju se zabranom sudjelovanja u KC ligi do kraja ove sezone i u cijeloj sljedećoj (šestoj) sezoni KC lige zbog tjelesnog napada na suca utakmice. Ujedno, utakmica se registrira rezultatom 3:0 bez borbe za Inductu ++.

Koprivnička udruga za rekreativni sport kao organizator KC lige takvo nesportsko ponašanje smatra apsolutno neprihvatljivim te apelira na sve sudionike da poštuju fair-play i kulturu ponašanja.

RASPORED 9. KOLA KC LIGE (subota, 15. veljače 2014.)

16:20 Inducta ++ – Petgrad 4 0 0 4 (0:1, 0:3, 0:1, 1:2)

17:00 CB Golf – Emma Vita 2 1 0 1 (2:3, 3:0)

17:40 NK Romantičari – Udruga za mali nogomet Koprivnica 3 1 1 1 (2:3, 3:1, 1:1)

18:20 KKC Pixel – ŽNK Lipa (žene)

18:50 Orient Silver/Lory – Grad Koprivnica 3 2 1 0 (8:5, 3:3, 4:2)

19:30 ŽNK Repaš – ŽNE Drnje (žene) 1 1 0 0 (1:0)

20:00 Bimbo – CB Mala čuča/Toxic 1 0 0 1 (1:2)

20:40 ŽNK Mladost – ŽNK Prekodravac (žene) 1 0 1 0 (1:1)

21:10 MNK Potoljik – CB Cezar

21:50 ŽNK Kapljice – Podravske gazele (žene)

22:20 Sedma sila/Alpe-Adriatours – Active Commerce 4 0 0 4 (0:9, 3:4, 2:3, 1:4)

(Napomena: u zagradama je međusobni omjer i rezultati iz prošlih sezona)

LJESTVICA

1. Inducta ++                 8  6  2  0  25:5    20

2. CB Mala Čuča/Toxic      8  4  3  1  17:13  15

3. Bimbo                        8  5  0  3  17:14  15

4. Active Commerce         8  4  2  2  21:17  14

5. CB Golf                       8  3  4  1  14:10  13

6. Emma Vita                  8  3  3  2  24:18  12

7. UMN Koprivnica            8  3  1  4  22:24  10

8. NK Romantičari             8  3  0  5  14:14    9

9. Petgrad                      8  2  3  3  13:13    9

10. CB Cezar                    8  3  0  5  29:30    9

11. S. sila/Alpe-Adriatours  8  2  2  4    8:14    8

12. MNK Potoljik               8  2  2  4  17:26    8

13. Orient Silver/Lory        8  2  2  4  14:25    8

14. Grad Koprivnica           8  1  2  5  16:26    5

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNE Drnje              6  5  1  0  9:0  16

2. ŽNK Kapljice            5  4  0  1  8:2  12

3. KKC Pixel                5  4  0  1  6:1  12

4. ŽNK Repaš              4  3  0  1  9:1   9

5. ŽNK Prekodravac     4  0  3  1  2:3   3

6. ŽNK Lipa                6  0  3  3  0:5   3

7. ŽNK Iskre               6  0  3  3  1:8   3

8. ŽNK Mladost           5  0  2  3  1:5   2

9. Podravske gazele    5  0  2  3  1:11 2

STRIJELCI

10 – Milojević (MNK Potoljik)

9 – Dombaj (Emma Vita)

7 – Hrenić (Inducta), Žardin, Ogrizović (Active Commerce), Sertić, Omrčen-Čeko (CB Cezar)

6 – Dlaka, Hontić (UMN Koprivnica), Jozić (Emma Vita)

5 – Marić (Inducta), Begić (NK Romantičari)

4 – Obradović, Beši (Bimbo), Šimunović (Inducta), N. Radiček (Petgrad), Strmecki (Grad Koprivnica), Kuzmić (NK Romantičari), Petričević (UMN Koprivnica), Mat. Mežnarić, Pintar (CB Mala čuča/Toxic), Rumek (CB Golf)

3 – Ramljak, Lukač (Orient Silver/Lory), Popijač, Perko (Petgrad), Mesić (Active Commerce), Mikolaj, Kišiček, Sović (CB Cezar), Suvalj (Inducta), Harmadi (Emma Vita), Kolarić (Grad Koprivnica), Bunić (CB Mala čuča/Toxic), Zbodulja (MNK Potoljik), Korošec (Bimbo)

2 – Andrašić, Kukolja, Blažeković (Emma Vita), Matišić, Perić (UMN Koprivnica), Međimorec, Napan (CB Cezar), Radoš, Škvorc (Bimbo), Ištvan, Toth, Novak (Grad Koprivnica), Ledinko, Dotov, Horvat (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Evačić, Banek (CB Mala čuča/Toxic), Tušek (Active Commerce), Fusić (NK Romantičari), Šimunić (Petgrad), Maljak, Virovec (Orinet Silver/Lory), K. Trnski, Jazvec (CB Golf)

1 – Lončarić, Petrović (Active Commerce), Šarlija (CB Cezar), Eršetić, Podoreški, Hrpalo, Bukvić (MNK Potoljik), Peričić, Rukavina (Inducta), Franjkić, Kapetanić, Cestarić-Jerković, Kuruc (Orient Silver/Lory), Mat. Trnski, Mar. Trnski, Šimunić, Borić, Jankić (CB Golf), Jurenec, Milivojević (UMN Koprivnica), Sminderovac, Kovaček, Coi (Grad Koprivnica), Zagrajski, Škrinjar (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Tucaković, Crnac, Golenja (NK Romantičari), Brckan, Mar. Mežnarić (CB Mala čuča/Toxic), D. Radiček (Petgrad), Krstitović, Gajski (Bimbo)

Autogol – Škvorc (Bimbo), Marković, Kapetanić (Orient Silver/Lory)

STRIJELCI – ŽENE

5 – A. Varga (ŽNK Repaš)

4 – Purić (ŽNE Drnje), V. Tudić (ŽNK Kapljice)

2 – I. Kirilenko, R. Kirilenko (KKC Pixel), Varović (ŽNE Drnje), Prečko (ŽNK Repaš), Škriljak (ŽNK Kapljice)

1 – Vadla, Golubić (KKC Pixel), J. Amon, Stančir, M. Amon (ŽNE Drnje), Draganić (ŽNK Mladost Bregi), Derežić (ŽNK Iskre), Rusan, I. Tudić (ŽNK Kapljice), M. Varga, Vedriš (ŽNK Repaš), Horvat, K. Grčić (ŽNK Prekodravac), Notersberg (Podravske gazele)

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Fešta

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×