KC liga: Inducta izgubila od Emme Vite, Grad Koprivnica bolji od Male čuče

11:11h
0
Emma Vita iznenadila je Inductu, a u sljedećem kolu sastaje se s Active Commerceom // Foto: Arhiva

Novi zaplet na vrhu ljestvice dogodio se u 11. kolu KC lige, koprivničkog mininogometnog prvenstva koje se već petu sezonu igra u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport i pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.


Naime, vodeća je Inducta ++ doživjela i drugi poraz, svladala ju je Emma Vita. Kiks vodeće momčadi iskoristio je Active Commerce, koji se pobjedom nad Orient Silverom/Loryjem bodovno izjednačio s Inductom. Međutim, Inducta je bolja u međusobnom ogledu, pa s dvije pobjede u preostala dva kola može do naslova bez obzira na ostale rezultate.

Idealnu priliku za preuzimanje vodstva imala je momčad CB Mala čuča/Toxic, koja je neočekivano poražena od Grada Koprivnice, što je značajan udarac njenim šampionskim ambicijama.

KKC Pixel // Foto: Koprivnica.netNa četvrtu poziciju izbio je Bimbo koji je bio bolji od Petgrada, dok su Romantičari uvjerljivo nadvisili Potoljik.

Udruga za mali nogomet Koprivnica preokretom je došla do pobjede protiv Sedme sile/Alpe-Adriatoursa, koja je na ljestvici pala na pretposljednje mjesto.

Susret Golfa i Cezara odgođen je za sljedeću subotu, kad su na rasporedu dva derbija. Inducta igra s Bimbom, a Active Commerce s Emmom Vitom.

U ženskom dijelu natjecanja KKC Pixel upisao je i šestu pobjedu, a u sljedećem kolu mogla bi pasti i odluka o prvakinjama. Naime, ako cure iz Pixela u derbiju svladaju Kapljice, i matematički će osigurati prvo mjesto.

REZULTATI I STRIJELCI 11. KOLA

NK Romantičari – MNK Potoljik 5:0

(Fusić 3, Begić, Horvat)

Inducta ++ – Emma Vita 1:2

(Šimunović / Andrašić, Kukolja)

Sedma sila/Alpe-Adriatours – Udruga za mali nogomet Koprivnica 2:3

(Horvat, Ledinko / Petričević 3)

Bimbo – Petgrad 2:1

(Škvorc 2 / Medenjak)

Grad Koprivnica – CB Mala čuča/Toxic 2:0

(Kovaček, Ištvan)

Orient Silver/Lory – Active Commerce 0:2

(Jakupić, Žardin)

ŽENE

KKC Pixel – ŽNK Prekodravac 2:0

(Posavec, Golubić)

Podravske gazele – ŽNK Lipa 0:0

LJESTVICA

1. Inducta ++                  11  7  2  2  28:9    23

2. Active Commerce          11  7  2  2  28:17  23

3. CB Mala Čuča/Toxic        11  6  3  2  21:15  21

4. Bimbo                          11  6  0  5  19:17  18

5. NK Romantičari              11  5  1  5  25:19  16

6. CB Golf                         10  4  4  2  21:15  16

7. Emma Vita                    11  4  4  3  31:27  16

8. CB Cezar                       10  5  0  5  42:35  15

9. Petgrad                        11  3  4  4  17:17  13

10. UMN Koprivnica            11  4  1  6  27:30  13

11. Grad Koprivnica            11  3  2  6  24:36  11

12. MNK Potoljik                11  3  2  6  22:38  11

13. S. sila/Alpe-Adriatours   11  2  3  6  11:22    9

14. Orient Silver/Lory         11  2  2  7  16:33    8

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNE Drnje              8  6  1  1  10:1   19

2. KKC Pixel               7  6  0  1  13:1   18

3. ŽNK Repaš             6  5  0  1  15:1   15

4. ŽNK Kapljice           7  5  0  2    9:7   15

5. ŽNK Mladost           7  2  2  3    5:5     8

6. ŽNK Lipa                8  0  4  4    0:10   4

7. ŽNK Prekodravac     6  0  3  3    2:7     3

8. ŽNK Iskre               7  0  3  4    1:9     3

9. Podravske gazele     8  0  3  5    1:14   3

 STRIJELCI

12 – Milojević (MNK Potoljik)

11 – Dombaj (Emma Vita)

10 – Sertić (CB Cezar), Žardin (Active Commerce)

9 – Ogrizović (Active Commerce), Omrčen-Čeko (CB Cezar)

8 – Begić (NK Romantičari)

7 – Hrenić (Inducta), Hontić, Petričević (UMN Koprivnica), Rumek (CB Golf), Jozić (Emma Vita)

6 – Dlaka (UMN Koprivnica), Marić (Inducta), Kuzmić, Fusić (NK Romantičari), Mikolaj (CB Cezar)

5 – N. Radiček (Petgrad), Sović (CB Cezar), Strmecki (Grad Koprivnica), Šimunović (Inducta)

4 – Obradović, Beši, Škvorc (Bimbo), Kolarić, Toth (Grad Koprivnica), Mat. Mežnarić, Pintar, Banek (CB Mala čuča/Toxic), Harmadi, Kukolja (Emma Vita), Jazvec (CB Golf), Horvat (Sedma sila/Alpe-Adriatours)

3 – Ramljak, Lukač, Cestarić-Jerković (Orient Silver/Lory), Popijač, Perko, Medenjak (Petgrad), Mesić (Active Commerce), Kišiček, Međimorec, Šarlija (CB Cezar), Suvalj (Inducta), Bunić, Evačić (CB Mala čuča/Toxic), Zbodulja (MNK Potoljik), Korošec (Bimbo), Andrašić (Emma Vita), Ištvan, Kovaček (Grad Koprivnica), Ledinko (Sedma sila/Alpe-Adriatours)

2 – Blažeković (Emma Vita), Matišić, Perić (UMN Koprivnica), Napan (CB Cezar), Radoš (Bimbo), Novak, Coi (Grad Koprivnica), Dotov (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Tušek, Petrović (Active Commerce), Golenja (NK Romantičari), Šimunić (Petgrad), Maljak, Virovec (Orinet Silver/Lory), K. Trnski, Jankić, Šimunić (CB Golf), Podoreški, Bukvić (MNK Potoljik)

1 – Lončarić, Jakupić (Active Commerce), Eršetić, Hrpalo, Kovačić (MNK Potoljik), Peričić, Rukavina, Šokec (Inducta), Franjkić, Kapetanić, Kuruc (Orient Silver/Lory), Mat. Trnski, Mar. Trnski, Borić (CB Golf), Jurenec, Milivojević, Gaži (UMN Koprivnica), Sminderovac (Grad Koprivnica), Zagrajski, Škrinjar (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Tucaković, Crnac, Horvat (NK Romantičari), Brckan, Mar. Mežnarić, R. Fulir (CB Mala čuča/Toxic), D. Radiček (Petgrad), Krstitović, Gajski (Bimbo)

Autogol – Škvorc (Bimbo), Marković, Kapetanić (Orient Silver/Lory)

STRIJELCI – ŽENE

7 – A. Varga (ŽNK Repaš)

5 – Prečko (ŽNK Repaš), Golubić (KKC Pixel)

4 – Purić (ŽNE Drnje), V. Tudić (ŽNK Kapljice)

3 – Varović (ŽNE Drnje)

2 – I. Kirilenko, R. Kirilenko, Vadla (KKC Pixel), Škriljak, Rusan (ŽNK Kapljice), A. Draganić (ŽNK Mladost Bregi), M. Varga (ŽNK Repaš)

1 – Geršić, Posavec (KKC Pixel), J. Amon, Stančir, M. Amon (ŽNE Drnje), M. Milojević, Kovačić, M. Šegrc (ŽNK Mladost Bregi), Derežić (ŽNK Iskre), I. Tudić (ŽNK Kapljice), Vedriš (ŽNK Repaš), Horvat, K. Grčić (ŽNK Prekodravac), Notersberg (Podravske gazele)

RASPORED 12. KOLA (subota, 8. ožujka 2014.)

15:40 CB Cezar – CB Golf (zaostala utakmica 11. kola)

16:20 Petgrad – Udruga za mali nogomet Koprivnica

17:00 Grad Koprivnica – CB Golf

17:40 CB Mala čuča/Toxic – MNK Potoljik

18:20 ŽNK Mladost – ŽNK Repaš (žene)

18:50 Active Commerce – Emma Vita

19:30 KKC Pixel – ŽNK Kapljice (žene)

20:00 Orient Silver/Lory – NK Romantičari

20:40 ŽNK Prekodravac – ŽNK Iskre (žene)

21:10 Bimbo – Inducta ++

21:50 CB Cezar – Sedma sila/Alpe-Adriatours

čitam...