25.1 C
Koprivnica
Petak, 24. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

KC liga // Inducta zaustavila Romantičare, Drnje bolje od FR Teama Li-La
K

Ne propustite

U derbiju 7. kola KC lige Inducta ++ odigrala je neriješeno s Romantičarima, dok se Petgrad/OPG Radiček pobjedom nad Gradom Koprivnicom odvojio na čelu ljestvice s dva boda prednosti.

Active Commerce bio je uvjerljiv protiv Loryja, dok je Bimbo bez problema svladao Potoljik.

UŠRPS igra sve bolje te je svladao iskusnu momčad Cezara, a UMN Koprivnica pobjegla je iz opasne zone zahvaljujući pobjedi nad Sedmom silom.

U vrlo zanimljivoj utakmici Toxic je upisao pobjedu protiv Golfa koji je u drugom poluvremenu iskoristio samo jedan od dosuđena tri kaznena udarca.

U derbiju ženskog dijela natjecanja Drnje je minimalno svladalo FR Team Li-La i preuzelo vodstvo. Gola i Močile podijelile su bodove, dok je Mladost iz Koprivničkih Bregi zahvaljujući uvjerljivoj pobjedi nad Prekodravcem izbila na treće mjesto.

REZULTATI I STRIJELCI 7. KOLA KC LIGE

NK Romantičari – Inducta ++ 1:1

(I. Lončarek / Peričić)

UMN Koprivnica – Sedma sila/Alpe-Adriatours 1:0

(Gaži)

Lory – Active Commerce 2:5

(Borštnar, Knapić / Petrović 2, Blažeković – ag, Ogrizović, Lončarić)

CB Cezar – MNE UŠRPS 1:4

(Ramljak / Bešenić 3, V. Harmadi)

Bimbo – MNK Potoljik/Bašići 3:0

(Beši, Bošnjak, Gregurek)

CB Golf – Toxic 1:2

(Klasan / Evačić, I. Fulir)

Grad Koprivnica – Petgrad/OPG Radiček 1:3

(Fonjak / N. Radiček, Medenjak, M. Ištvan)

REDOSLIJED

1. Petgrad/OPG Radiček 7 6 1 0 22:7 19

2. NK Romantičari 7 5 2 0 19:8 17

3. Bimbo 7 5 1 1 17:10 16

4. Toxic 7 4 2 1 16:10 14

5. Inducta ++ 7 3 4 0 10:5 13

6. MNE UŠRPS 7 3 1 3 19:14 10

7. Lory 7 3 0 4 19:15 9

8. CB Golf 7 2 3 2 12:9 9

9. Active Commerce 7 2 3 2 15:14 9

10. UMN Koprivnica 6 2 1 3 11:17 7

11. CB Cezar 7 2 0 5 10:19 6

12. MNK Potoljik/Bašići 7 1 0 6 7:24 3

13. S. sila/Alpe-Adriatours 7 0 2 5 8:16 2

14. Grad Koprivnica 6 0 0 6 2:20 0

STRIJELCI

8 – Čurić (NK Romantičari), Medenjak (Petgrad/OPG Radiček)

6 – Celiščak (Petgrad/OPG Radiček), Beši (Bimbo)

5 – Klasan (CB Golf), V. Harmadi, Bešenić (MNE UŠRPS), Petrović (Active Commerce)

4 – Dlaka (UMN Koprivnica), Rukavina (Inducta ++), Dombaj (Lory), Vuljak (MNE UŠRPS)

3 – Perić (UMN Koprivnica), Sović, Ramljak (CB Cezar), Mat. Trnski (CB Golf), Cikač (Lory), Andrašić, Mat. Mežnarić, I. Fulir (Toxic), Gregurek (Bimbo), Lončarek (NK Romantičari), N. Radiček (Petgrad/OPG Radiček)

2 – Marić, Peričić (Inducta ++), Sertić (CB Cezar), Dotov, R. Horvat, Solić (Sedma sila/Alpe-Adriatours) Jozić (Lory), Begić, Zrinski (NK Romantičari), Petričević (UMN Koprivnica), Lukač, Sajko, Ogrizović (Active Commerce), Jazvec (CB Golf), Strmecki, L. Harmadi, Kukolja, Borštnar (Lory), Bošnjak (Bimbo), Evačić (Toxic), Fonjak (Grad Koprivnica)

1 – Fusić, Budaj, Kuzmić, (NK Romantičari), Jakupanec, Telebar, Podoreški, Bukvić (MNK Potoljik/Bašići), Međimorec, Napan (CB Cezar), Kovaček, Popijač, Cimbrišak, Šimunić, M. Ištvan (Petgrad/OPG Radiček), Tušek, Mesić, Lončarić (Active Commerce), Borščak, Turk, Blažeković, Osman, Samardžić (MNE UŠRPS), Obradović, Kuruc, Matošić, Škvorc, Radoš, Kelek (Bimbo), Mar. Trnski (CB Golf), D. Horvat, Strbad (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Mar. Mežnarić, Pintar, R. Fulir, Prvčić, Šegerec (Toxic), Cvetković, Gaži (UMN Koprivnica), Repinc, Knapić (Lory)

Autogol – Matić (Grad Koprivnica), Borščak (MNE UŠRPS), Blažeković (Lory)

ŽENE:

ŽNE Drnje – FR Team Li-La 1:0

(Geršić – ag)

ŽNK Gola – ŽNK Močile 1:1

(A. Švegović / Balaško)

MNK Mladost K. Bregi – ŽNK Prekodravac 4:0

(A. Draganić, Imbriovčan, L. Šegrc, Pobi)

REDOSLIJED – ŽENE

1. ŽNE Drnje 4 3 1 0 8:2 10

2. FR Team Li-La 5 2 2 1 6:5 8

3. ŽNK Mladost KB 4 2 0 2 6:3 6

4. ŽNK Iskre 4 1 2 1 3:4 5

5. ŽNK Prekodravac 4 1 2 1 3:6 5

6. ŽNK Kapljice 2 1 1 0 2:1 4

7. ŽNK Gola 4 0 3 1 3:4 3

8. ŽNK Močile 5 0 1 4 6:12 1

STRIJELCI – ŽENE

4 – J. Amon (ŽNE Drnje)

3 – Geršić (FR Team Li-La)

2 – Jambrušić (ŽNK Močile), Varović (ŽNE Drnje), A. Švegović (ŽNK Gola), L. Šegrc (ŽNK Mladost KB)

1 – V. Tudić, Ivona Tudić (ŽNK Kapljice), D. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin (ŽNK Iskre), Korolija, Vadla, Bošnjak (FR Team Li-La), Bedenik, Rukavina, I. Kirilenko (ŽNK Prekodravac), Pajski, Ritoša, Pavić, Balaško (ŽNK Močile), Stančir (ŽNE Drnje), M. Ritoša, A. Draganić, Imbriovčan, Pobi (ŽNK Mladost KB)

Autogol – Geršić (FR Team Li-La)

RASPORED 8. KOLA KC LIGE (subota, 7. veljače 2015.)

16.00 CB Cezar – CB Golf

16.40 Active Commerce – Bimbo

17.20 Inducta ++ – Lory

18.00 ŽNK Kapljice – ŽNK Močile

18.30 MNK Potoljik/Bašići – Udruga za mali nogomet Koprivnica

19.10 ŽNK Iskre – ŽNK Prekodravac

19.40 Sedma sila/Alpe-Adriatours – Grad Koprivnica

20.20 ŽNE Drnje – ŽNK Gola

20.50 Petgrad/OPG Radiček – MNE UŠRPS

21.20 FR Team Li-La – ŽNK Mladost Koprivnički Bregi

22.00 Toxic – NK Romantičari

{vsig}sport/kc_liga/02-2015/7-kolo{/vsig}

 

 

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Maturanti okupirali Križevce

FOTO/VIDEO Veseli maturanti pjesmom i plesom slave svoje posljednje srednjoškolske dane

Pjesma, veselje i radost obilježili su danas ulice Križevaca. Naime, križevački su se maturanti danas tradicionalno prošetali od sportske dvorane...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×