25.1 C
Koprivnica
Petak, 24. svibnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

KC liga // Petgrad i Romantičari odvojili se na vrhu, Toxic bolji od Cezara, sve bolji Lory i UŠRPS
K

Ne propustite

Subotnjim utakmicama 6. kola nastavljeno je natjecanje u šestoj sezoni KC lige, koprivničkog mininogometnog prvenstva.

Na vrhu ljestvice odvojili su se Petgrad/OPG Radiček i NK Romantičari, koji su u subotu ostvarili sigurne pobjede. Petgrad je bio bolji od Udruge za mali nogomet Koprivnica, dok su Romantičari svladali aktualnog prvaka Active Commerce.

Derbi Inducte ++ i CB-a Golf završio je bez pobjednik i bez pogodaka, dok je u malom derbiju Toxic ostvario pobjedu protiv CB-a Cezar.

Bimbo nije opravdao status favorita protiv Sedme sile/Alpe-Adriatoursa, štoviše, tek u završnici spasio se od poraza. Sve bolje partije pružaju Lory i UŠRPS, dok su nove poraze zabilježili MNK Potoljik/Bašići i Grad Koprivnica.

Igračice Drnja izbile su na drugo mjesto ljestvice nakon pobjede nad Močilama, Bregovke su slavile protiv Iskri, dok je prekodravski derbi Gole i Prekodravca završio bez pobjednika.

Romantičari su nadvisili Active Commerce, na fotografiji Zoran Ogrizović i Ignjac Lončarek // Foto: KURS - Karim JarnjakREZULTATI I STRIJELCI 6. KOLA KC LIGE

Sedma sila/Alpe-Adriatours – Bimbo 1:1

(Strbad / Beši)

Grad Koprivnica – MNE UŠRPS 0:5

(V. Harmadi 3, Osman, Samardžić)

MNK Potoljik/Bašići – Lory 1:5

(Bukvić / Kukolja 2, L. Harmadi, Cikač, Strmecki)

Active Commerce – NK Romantičari 2:4

(Ogrizović, Sajko / Čurić 2, I. Lončarek, Zrinski)

Toxic – CB Cezar 4:2

(Andrašić 2, Mat. Mežnarić, Šegerec / Napan, Ramljak)

Petgrad/OPG Radiček – Udruga za mali nogomet Koprivnica 4:0

(Celiščak, N. Radiček, Medenjak, Šimunić)

Inducta ++ – CB Golf 0:0

REDOSLIJED

1. Petgrad/OPG Radiček 6 5 1 0 19:6 16

2. NK Romantičari 6 5 1 0 18:7 16

3. Bimbo 6 4 1 1 14:10 13

4. Inducta ++ 6 3 3 0 9:4 12

5. Toxic 6 3 2 1 14:9 11

6. Lory 6 3 0 3 17:10 9

7. CB Golf 6 2 3 1 11:7 9

8. MNE UŠRPS 6 2 1 3 15:13 7

9. Active Commerce 6 1 3 2 10:12 6

10. CB Cezar 6 2 0 4 9:15 6

11. UMN Koprivnica 5 1 1 3 10:17 4

12. MNK Potoljik/Bašići 6 1 0 5 7:21 3

13. S. sila/Alpe-Adriatours 6 0 2 4 8:15 2

14. Grad Koprivnica 5 0 0 5 1:17 0

STRIJELCI

8 – Čurić (NK Romantičari)

7 – Medenjak (Petgrad/OPG Radiček)

6 – Celiščak (Petgrad/OPG Radiček)

5 – Beši (Bimbo)

4 – Klasan (CB Golf), Dlaka (UMN Koprivnica), Rukavina (Inducta ++), Dombaj (Lory), V. Harmadi (MNE UŠRPS)

3 – Petrović (Active Commerce), Perić (UMN Koprivnica), Sović (CB Cezar), Mat. Trnski (CB Golf), Vuljak (MNE UŠRPS), Cikač (Lory), Andrašić, Mat. Mežnarić (Toxic)

2 – Marić (Inducta ++), Sertić, Ramljak (CB Cezar), I. Fulir (Toxic), Gregurek (Bimbo), Dotov, R. Horvat, Solić (Sedma sila/Alpe-Adriatours) Jozić (Lory), Lončarek, Begić, Zrinski (NK Romantičari), Bešenić (MNE UŠRPS), Petričević (UMN Koprivnica), Lukač, Sajko (Active Commerce), Jazvec (CB Golf), N. Radiček (Petgrad/OPG Radiček), Strmecki, L. Harmadi, Kukolja (Lory)

1 – Begić, Fusić, Budaj, Kuzmić, I. Lončarek (NK Romantičari), Peričić (Inducta ++), Jakupanec, Telebar, Podoreški, Bukvić (MNK Potoljik/Bašići), Međimorec, Napan (CB Cezar), Kovaček, Popijač, Cimbrišak, Šimunić (Petgrad/OPG Radiček), Tušek, Mesić, Ogrizović (Active Commerce), Borščak, Turk, Blažeković, Osman, Samardžić (MNE UŠRPS), Obradović, Kuruc, Matošić, Škvorc, Bošnjak, Radoš, Kelek (Bimbo), Mar. Trnski (CB Golf), D. Horvat, Strbad (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Mar. Mežnarić, Pintar, Evačić, R. Fulir, Prvčić, Šegerec (Toxic), Cvetković (UMN Koprivnica), Repinc, Borštnar (Lory), Fonjak (Grad Koprivnica)

Autogol – Matić (Grad Koprivnica), Borščak (MNE UŠRPS)

REZULTATI – ŽENE

ŽNK Iskre – MNK Mladost K. Bregi 0:2

(M. Ritoša, L. Šegrc)

ŽNK Prekodravac – ŽNK Gola 0:0

ŽNK Močile – ŽNE Drnje 1:4

(Pavić / J. Amon 2, Varović, Stančir)

REDOSLIJED – ŽENE

1. FR Team Li-La 4 2 2 0 6:4 8

2. ŽNE Drnje 3 2 1 0 7:2 7

3. ŽNK Prekodravac 3 1 2 0 3:2 5

4. ŽNK Iskre 4 1 2 1 3:4 5

5. ŽNK Kapljice 2 1 1 0 2:1 4

6. ŽNK Mladost KB 3 1 0 2 2:3 3

7. ŽNK Gola 3 0 2 1 2:3 2

8. ŽNK Močile 4 0 0 4 5:11 0

STRIJELCI – ŽENE

4 – J. Amon (ŽNE Drnje)

3 – Geršić (FR Team Li-La)

2 – Jambrušić (ŽNK Močile), Varović (ŽNE Drnje)

1 – V. Tudić, Ivona Tudić (ŽNK Kapljice), A. Švegović, D. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin (ŽNK Iskre), Korolija, Vadla, Bošnjak (FR Team Li-La), Bedenik, Rukavina, I. Kirilenko (ŽNK Prekodravac), Pajski, Ritoša, Pavić (ŽNK Močile), Stančir (ŽNE Drnje), M. Ritoša, L. Šegrc (ŽNK Mladost KB)

RASPORED 7. KOLA (subota, 31. siječnja 2015.)

16.00 NK Romantičati – Inducta ++

16.40 UMN Koprivnica – Sedma sila/Alpe-Adriatours

17.20 Lory – Active Commerce

18.00 ŽNE Drnje – FR Team Li-La (žene)

18.40 CB Cezar – MNE UŠRPS

19.20 ŽNK Gola – ŽNK Močile (žene)

19.50 Bimbo – MNK Potoljik/Bašići

20.30 MNK Mladost K. Bregi – ŽNK Prekodravac (žene)

21.00 CB Golf – Toxic

21.40 Grad Koprivnica – Petgrad/OPG Radiček

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Maturanti okupirali Križevce

FOTO/VIDEO Veseli maturanti pjesmom i plesom slave svoje posljednje srednjoškolske dane

Pjesma, veselje i radost obilježili su danas ulice Križevaca. Naime, križevački su se maturanti danas tradicionalno prošetali od sportske dvorane...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×