KC liga: Pivnica Plavi podrum u derbiju s 5:2 svladala Udrugu za mali nogomet

22:20h
0
110319-trnskimatija

Odličnu utakmicu odigrali su Pivnica Plavi podrum i Udruga za mali nogomet Koprivnica u derbiju 9. kola KC lige. Pobjeda je zasluženo pripala momčadi Pivnice, koja je uspjela preokrenuti rezultat od 1:2 i na kraju pobijediti s 5:2.

Posebno atraktivni bili su pogoci koje su za pobjedničku momčad postigli Napan petom i vratar Šimek, koji je rukom iz svog šesterca pogodio prazna vrata Udruge. Novom pobjedom Pivnica je i dalje na prvome mjestu te je glavni favorit za osvajanje naslova u drugoj sezoni KC lige.

U malom derbiju Caffe bar Toxic konsolidirao je svoje redove te je s visokih 5:1 svladao Romantičare. Uvjerljivu pobjedu ostvario je i aktualni prvak Active Commerce, sa čak 7:1 dobio je Autolimariju Haraminčić.

Hangar je bio bolji od Inducte, dok je Forma Legalis bez borbe upisala bodove protiv Sedme sile, koja zbog nedovoljnog broja igrača nije mogla nastupiti. Malo iznenađenje priredio je Šegi d.o.o. koji je sa 7:3 svladao do subote drugoplasirane Cerine.

U posljednjoj utakmici dana Grad Koprivnica bio je nadomak velikog iznenađenja i osvajanja povijesnog prvog boda, ali se Potoljik izvukao pogotkom postignutim desetak sekundi prije kraja.

Na ljestvici strijelaca opet je na čelu Škvorc iz Caffe bara Toxic sa 12 pogodaka, dok je sa 6 golova postignutih protiv Cerina na drugo mjesto izbio Lukač iz momčadi Šegi d.o.o. s 11 golova.

U sljedećem kolu najviše pažnje privlače susreti vodeće Pivnice Plavi Podrum i Romantičara te Cerina i Udruge za mali nogomet Koprivnica.

U ženskoj konkurenciji Podravske gazele ostvarile su minimalnu pobjedu protiv Gimnazije, a Srednja škola je s 2:0 dobila Toxic Girls.

Sljedeće subote vodit će se velika bitka između Podravskih gazela i Srednje škole Koprivnica za bodove za plasman među prve četiri ekipe, koje će u posljednja dva kola KC lige međusobno razigravati za prvaka.

REZULTATI I STRIJELCI 9. KOLA KC LIGE

Sedma sila – Forma Legalis 0:5 (b.b.)
Inducta – Hangar 18/Petgrad 0:3
(Cestar 2, Popijač)
Active Commerce – Autolimarija Haraminčić i sinovi 7:1
(Žardin 3, Čmelješević, Kovač, Perlok, Šepec / Ninković)
Romantičari – Caffe bar Toxic 1:5
(Begić / Škvorc 3, Pintar, Vazdar)
Toxic Girls – Srednja škola Koprivnica (žene) 0:2
(Jurković, Gadanec)
Udruga za mali nogomet Koprivnica – Pivnica Plavi podrum 2:5
(Petričević 2 / Marko Trnski 2, Napan 2, Šimek)
Gimnazija „Fran Galović” – Podravske gazele (žene) 0:1
(Markota)
Cerine – Šegi d.o.o. 3:7
(Jagec, Orošić, Patrčević / Lukač 6, Hajduković)
Potoljik – Grad Koprivnica 1:0
(Zbodulja)

100207-kcliga-mLJESTVICA

1. Pivnica Plavi podrum 36:11 22
2. Caffe bar Toxic 34:12 17
3. Active Commerce 26:16 17
4. Forma Legalis 29:16 16
5. Cerine 26:18 15
6. Romantičari 23:16 15
7. Hangar 18/Petgrad 21:11 14
8. Potoljik 18:18 14
9. UMN Koprivnica 28:22 13
10. Autolimarija Haraminčić 24:25 13
11. Šegi d.o.o. 27:25 11
12. Inducta 6:22 8
13. Sedma sila 11:41 1
14. Grad Koprivnica 4:60 0

LJESTVICA – ŽENE

1. Hartmann 12:4 10
2. Bakovčice 10:7 9
3. Srednja škola Koprivnica 6:3 9
4. Podravske gazele 7:9 6
5. Toxic Girls 6:8 6
6. Gimnazija „Fran Galović” 3:13 1

STRIJELCI

12 – Škvorc (Caffe bar Toxic).
11 – Lukač (Šegi d.o.o.).
10 – Dlaka (UMN Koprivnica).
9 – Milojević (Potoljik).
8 – Benčak (Forma Legalis), N. Barać (Sedma sila), Napan (Pivnica Plavi podrum).
7 – Tušek (Active Commerce), Jembrek (Hangar 18/Petgrad), Miljuš (Cerine), Marko Trnski (Pivnica Plavi podrum).
6 – Matija Trnski (Pivnica Plavi podrum), Horvat (Caffe bar Toxic), Laloš (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
5 – Šarlija, Fusić (Romantičari), Drvenkar (Forma Legalis), Bukvić (Potoljik), Popijač (Hangar 18/Petgrad), Ninković (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
4 – Strbad (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Hegedušić (Forma Legalis), Dodlek (Cerine), Ramljak, Hajduković (Šegi d.o.o.), Žužul (Inducta), K. Trnski, Rumek (Pivnica Plavi podrum), Vazdar (Caffe bar Toxic), Begić (Romantičari).
3 – Lazički, Varga, Lazić (Caffe bar Toxic), Golenja (Romantičari), Kunštić (Forma Legalis), Perić, Milivojević, Jurenec, Kelek, Petričević (UMN Koprivnica), Marković, Patrčević (Cerine), Galinec (Autolimarija Haraminčić i sinovi), I. Barać (Sedma sila), Čmelješević, Šepec, Žardin (Active Commerce).
2 – Maljak, Virovec, Husajna (Šegi d.o.o), Beši, Slatina, Klanac, Cestar (Hangar 18/Petgrad), Gerić (Pivnica Plavi podrum), Kurcinak, Magdić (Forma Legalis), Pintarić, Kuzmić (Romantičari), Hontić (UMN Koprivnica), Dinjar, Borštnar (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Mesić, Kovač (Active Commerce), Andrašić (Potoljik), Forjan (Grad Koprivnica), Jagec (Cerine).
1 – Samarđić (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Bošnjak, Franjkić (Šegi d.o.o), Slijepčević (Forma Legalis), Sekovanić, Šokec, Peroš, Šimek (Pivnica Plavi podrum), B. Martinušić, D. Martinušić (Romantičari), Križanec, Zbodulja (Potoljik), Cvetanović, Kuruc, Pintar (Caffe bar Toxic), Tucaković, Krvar (Grad Koprivnica), Posavec, Orošić (Cerine), Polančec, Toth (Inducta), Zrinski (Hangar 18/Petgrad), Perlok (Active Commerce).
Autogol – I. Barać (Sedma sila), Babić (Grad Koprivnica).

STRIJELCI – ŽENE

6 – Korolija (Hartmann).
3 – Ciglar (Toxic Girls), Martinčić, Hadari (Bakovčice).
2 – Lončarek (Toxic Girls), Mihac, Geršić (Hartmann), Jakšić (Bakovčice), Notesberg (Podravske gazele).
1 – Pavela (Hartmann), Pavić, Mehkek, Zadro, Markota (Podravske gazele), Horvat (Toxic Girls), Golubić, Gregurina, L. Svržnjak (Gimnazija „Fran Galović”), Škrinjar, Kovačić (Bakovčice), Jurković, Gadanec (Srednja škola Koprivnica).
Autogol – Lončarek (Toxic Girls), Šimek (Hartmann).

PAROVI 10. KOLA KC LIGE (subota, 26. ožujka)

17:00 Cerine – UMN Koprivnica
17:40 Pivnica Plavi podrum – Romantičari
18:20 Hangar18/Petgrad – Sedma sila
19:00 Autolimarija Haraminčić i sinovi – Inducta
19:40 Podravske gazele – Srednja škola Koprivnica (žene)
20:10 Caffe bar Toxic – Potoljik
20:50 Grad Koprivnica – Active Commerce
21:20 Šegi d.o.o. – Forma Legalis