KC liga: Plavi podrum i dalje gazi, Toxic posustaje

17:06h
0
110313-cerine

Najveće iznenađenje u 8. kolu KC lige priredio je Hangar 18/Petgrad, koji je preokrenuo rezultat u utakmici s Caffe barom Toxic i pobijedio s 2:1.

Iskusne momčadi Cerina i Romantičara imaju po 15 bodova i dijele drugo mjesto na ljestvici, a Toxic je pao na četvrtu poziciju, koliko ima i Active Commerce.

Pivnica Plavi podrum i dalje je uvjerljiva, u subotu je s 3:0 svladala momčad Forme Legalis. Momci iz Novigrada Podravskog i dalje drže prvo mjesto, a sad imaju velika četiri boda prednosti. Bit će zanimljivo vidjeti kako će proći u sljedećem kolu, protiv sve bolje Udruge za mali nogomet Koprivnica.

U ženskoj konkurenciji Bakovčice su s 3:0 pobijedile Toxic Girls, a Hartmann je još jednom remizirao, ovaj put s koprivničkim gimnazijalkama.

Na ljestvici strijelaca kod muških prvo mjesto preuzeo je Dlaka iz Udruge za mali nogomet Koprivnica s 10 golova, a kod žena je i dalje prva Korolija iz Hartmanna sa šest pogodaka.

REZULTATI I STRIJELCI 8. KOLA KC LIGE

Šegi d.o.o. – Potoljik 3:5
(Lukač 2, Hajduković / Milojević 3, Bukvić 2)
Active Commerce – Romantičari 1:1
(Šepec / Fusić)
Inducta – UMN Koprivnica 0:5
(Dlaka 3, Jurenec, Kelek)
Autolimarija Haraminčić – Grad Koprivnica 7:1
(Laloš 3, Borštnar, Galinec, Strbad / Forjan)
Gimnazija „Fran Galović” – Hartmann (žene) 2:2
(Gregurina, L. Svržnjak / Geršić, Pavela)
Forma Legalis – Pivnica Plavi podrum 0:3
(Rumek 2, Peroš)
Toxic Girls – Bakovčice (žene) 0:3
(Škrinjar, Hadari, Kovačić)
Hangar 18/Petgrad – Caffe bar Toxic 2:1
(Jembrek 2 / Horvat)
Sedma sila – Cerine 1:5
(I. Barać / Miljuš 3, Jagec, Marković)

LJESTVICA

1. Pivnica Plavi podrum 31:9 19
2. Cerine 23:11 15
3. Romantičari 22:11 15
4. Caffe bar Toxic 29:11 14
5. Active Commerce 19:15 14
6. UMN Koprivnica 26:17 13
7. Forma Legalis 24:16 13
8. Autolimarija Haraminčić 23:18 13
9. Hangar 18/Petgrad 18:11 11
10. Potoljik 17:18 11
11. Šegi d.o.o. 20:22 8
12. Inducta 6:19 8
13. Sedma sila 11:36 1
14. Grad Koprivnica 4:59 0

LJESTVICA – ŽENE

1. Hartmann 12:4 10
2. Bakovčice 10:7 9
3. Srednja škola Koprivnica 4:3 6
4. Toxic Girls 6:6 6
5. Podravske gazele 6:9 3
6. Gimnazija „Fran Galović” 3:12 1

STRIJELCI

10 – Dlaka (UMN Koprivnica).
9 – Škvorc (Caffe bar Toxic), Milojević (Potoljik).
8 – Benčak (Forma Legalis), N. Barać (Sedma sila).
7 – Tušek (Active Commerce), Jembrek (Hangar 18/Petgrad), Miljuš (Cerine).
6 – Matija Trnski, Napan (Pivnica Plavi podrum), Horvat (Caffe bar Toxic), Laloš (Autolimarija Haraminčić i sinovi).
5 – Marko Trnski (Pivnica Plavi podrum), Šarlija, Fusić (Romantičari), Drvenkar (Forma Legalis), Lukač (Šegi d.o.o.), Bukvić (Potoljik).
4 – Popijač (Hangar 18/Petgrad), Ninković, Strbad (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Hegedušić (Forma Legalis), Dodlek (Cerine), Ramljak (Šegi d.o.o.), Žužul (Inducta), K. Trnski, Rumek (Pivnica Plavi podrum).
3 – Lazički, Vazdar, Varga, Lazić (Caffe bar Toxic), Golenja, Begić (Romantičari), Hajduković (Šegi d.o.o.), Kunštić (Forma Legalis), Perić, Milivojević, Jurenec, Kelek (UMN Koprivnica), Marković (Cerine), Galinec (Autolimarija Haraminčić i sinovi), I. Barać (Sedma sila).
2 – Maljak, Virovec, Husajna (Šegi d.o.o), Beši, Slatina, Klanac (Hangar 18/Petgrad), Gerić (Pivnica Plavi podrum), Kurcinak, Magdić (Forma Legalis), Pintarić, Kuzmić (Romantičari), Hontić (UMN Koprivnica), Patrčević (Cerine), Dinjar, Borštnar (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Mesić, Čmelješević, Šepec (Active Commerce), Andrašić (Potoljik), Forjan (Grad Koprivnica).
1 – Samarđić (Autolimarija Haraminčić i sinovi), Bošnjak, Franjkić (Šegi d.o.o), Slijepčević (Forma Legalis), Sekovanić, Šokec, Peroš (Pivnica Plavi podrum), B. Martinušić, D. Martinušić (Romantičari), Križanec (Potoljik), Cvetanović, Kuruc (Caffe bar Toxic), Tucaković, Krvar (Grad Koprivnica), Posavec, Jagec (Cerine), Kovač (Active Commerce), Polančec, Toth (Inducta), Zrinski (Hangar 18/Petgrad), Petričević (UMN Koprivnica).
Autogol – I. Barać (Sedma sila), Babić (Grad Koprivnica).

STRIJELCI – ŽENE

6 – Korolija (Hartmann).
3 – Ciglar (Toxic Girls), Martinčić, Hadari (Bakovčice).
2 – Lončarek (Toxic Girls), Mihac, Geršić (Hartmann), Jakšić (Bakovčice), Notesberg (Podravske gazele).
1 – Pavela (Hartmann), Pavić, Mehkek, Zadro (Podravske gazele), Horvat (Toxic Girls), Golubić, Gregurina, L. Svržnjak (Gimnazija „Fran Galović”), Škrinjar, Kovačić (Bakovčice).
Autogol – Lončarek (Toxic Girls), Šimek (Hartmann).

PAROVI 9. KOLA KC LIGE (subota, 19. ožujka)

17:00 Sedma sila – Forma Legalis
17:40 Inducta – Hangar 18/Petgrad
18:20 Active Commerce – Autolimarija Haraminčić i sinovi
19:00 Romantičari – Caffe bar Toxic
19:40 Toxic Girls – Srednja škola Koprivnica (žene)
20:10 Udruga za mali nogomet Koprivnica – Pivnica Plavi podrum
20:50 Gimnazija „Fran Galović” – Podravske gazele (žene)
21:20 Cerine – Šegi d.o.o.
22:00 Potoljik – Grad Koprivnica