17 C
Koprivnica
Ponedjeljak, 15. travnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

KC liga: U 8. kolu veliki derbi vodeće Inducte i aktualnog prvaka Active Commercea
K

Ne propustite

Inducta ++ povećala je u prošlom kolu prednost na vodećoj poziciji KC lige na tri boda ispred Active Commercea, a upravo ove subote te dvije momčadi sastat će se u velikom derbiju koji u Sportskoj dvorani Srednje škole počinje u 20 sati.

Situacija na ljestvici je opet izuzetno izjednačena, i može se reći da KC liga nikad nije bila zanimljivija i neizvjesnija. Od trećeg do osmog mjesta razlika je samo tri boda, a ista razlika dijeli momčadi od osmog do 13. mjesta. Svatko svakoga može pobijediti i u tome je najveća draž koprivničkog mininogometnog prvenstva. Jedna pobjeda ili jedan poraz značajno mogu promijeniti trenutnu situaciju većine momčadi.

Osim derbija Inducte i Activea, posebno zanimanje privlači i ogled Udruge za mali nogomet i Golfa, no uzbuđenja sasvim sigurno neće nedostajati ni u drugim utakmicama.

U ženskom dijelu KC lige Drnje i dalje ima stopostotni učinak, blizu je Pixel, a u gornjem domu su još i ekipe Repaša i Kapljica. U subotu su na rasporedu dvije utakmice ženske lige, Lipa igra s Iskrama, a Kapljice s Mladosti.

RASPORED 8. KOLA KC LIGE (subota, 8. veljače 2014.)

16:20 Udruga za mali nogomet Koprivnica – CB Golf 3 1 1 1 (2:5, 3:1, 2:2)
17:00 Grad Koprivnica – Bimbo 1 0 0 1 (1:2)
17:40 CB Cezar – Orient Silver/Lory
18:20 ŽNK Lipa – ŽNK Iskre (žene)
18:50 Petgrad – NK Romantičari 3 0 1 2 (1:4, 1:4, 2:2)
19:30 ŽNK Kapljice – ŽNK Mladost (žene)
20:00 Active Commerce – Inducta ++ 4 2 1 1 (1:1, 3:1, 1:2, 6:2)
20:40 Emma Vita – MNK Potoljik 2 0 0 2 (0:2, 0:3b.b.)
21:20 CB Mala čuča/Toxic – Sedma sila/Alpe-Adriatours 4 2 1 1 (3:1, 4:0, 0:0, 1:4)

(Napomena: u zagradama je međusobni omjer i rezultati iz prošlih sezona)

 LJESTVICA

1. Inducta ++                 7  5  2  0  22:5    17

2. Active Commerce         7  4  2  1  21:14  14

3. Bimbo                         7  4  0  3  15:13  12

4. CB Mala Čuča/Toxic       7  3  3  1  14:12  12

5. Emma Vita                   7  3  2  2  22:16  11

6. CB Golf                        7  2  4  1    9:7    10

7. UMN Koprivnica             7  3  1  3  19:19  10

8. Petgrad                       7  2  3  2  13:11    9

9. S. sila/Alpe-Adriatours    7  2  2  3    7:11    8

10. Orient Silver/Lory         7  2  2  3  11:19    8

11. MNK Potoljik                7  2  1  4  15:24    7

12. NK Romantičari            7  2  0  5  12:14    6

13. CB Cezar                     7  2  0  5  23:27    6

14. Grad Koprivnica            7  1  2  4  15:24    5

LJESTVICA – ŽENE

1. ŽNE Drnje              6  5  1  0  9:0  16

2. KKC Pixel               5  4  0  1  6:1  12

3. ŽNK Repaš             4  3  0  1  9:1   9

4. ŽNK Kapljice           4  3  0  1  7:2   9

5. ŽNK Prekodravac     4  0  3  1  2:3   3

6. ŽNK Mladost           4  0  2  2  1:4   2

7. ŽNK Lipa                5  0  2  3  0:5   2

8. ŽNK Iskre               5  0  2  3  1:8   2

9. Podravske gazele     5  0  2  3  1:11 2

STRIJELCI

9 – Milojević (MNK Potoljik), Dombaj (Emma Vita)

7 – Hrenić (Inducta), Žardin, Ogrizović (Active Commerce)

6 – Dlaka (UMN Koprivnica), Omrčen-Čeko (CB Cezar)

5 – Sertić (CB Cezar), Marić (Inducta)

4 – Obradović, Beši (Bimbo), Šimunović (Inducta), N. Radiček (Petgrad), Jozić (Emma Vita), Strmecki (Grad Koprivnica), Begić, Kuzmić (NK Romantičari), Petričević (UMN Koprivnica)

3 – Ramljak (Orient Silver/Lory), Popijač, Perko (Petgrad), Mat. Mežnarić, Pintar (CB Mala čuča/Toxic), Mesić (Active Commerce), Mikolaj, Kišiček (CB Cezar), Rumek (CB Golf), Suvalj (Inducta), Harmadi (Emma Vita), Hontić (UMN Koprivnica), Kolarić (Grad Koprivnica)

2 – Andrašić, Kukolja, Blažeković (Emma Vita), Matišić, Perić (UMN Koprivnica), Sović, Međimorec (CB Cezar), Radoš, Škvorc (Bimbo), Ištvan, Toth, Novak (Grad Koprivnica), Ledinko, Dotov (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Lukač (Orient Silver/Lory), Evačić, Banek, Bunić (CB Mala čuča/Toxic), Tušek (Active Commerce), Fusić (NK Romantičari), Zbodulja (MNK Potoljik), Šimunić (Petgrad)

1 – Lončarić, Petrović (Active Commerce), Šarlija, Napan (CB Cezar), Eršetić, Podoreški, Hrpalo, Bukvić (MNK Potoljik), Peričić, Rukavina (Inducta), Virovec, Franjkić, Kapetanić, Maljak, Cestarić-Jerković, Kuruc (Orient Silver/Lory), Šimunić, Borić, M. Trnski, Jazvec, Jankić (CB Golf), Jurenec, Milivojević (UMN Koprivnica), Sminderovac, Kovaček (Grad Koprivnica), Horvat, Zagrajski, Škrinjar (Sedma sila-Alpe-Adriatours), Tucaković, Crnac (NK Romantičari), Brckan, Mar. Mežnarić (CB Mala čuča/Toxic), D. Radiček (Petgrad), Korošec, Krstitović, Gajski (Bimbo)

Autogol – Škvorc (Bimbo), Marković (Orient Silver/Lory)

STRIJELCI – ŽENE

5 – A. Varga (ŽNK Repaš)

4 – Purić (ŽNE Drnje), V. Tudić (ŽNK Kapljice)

2 – I. Kirilenko, R. Kirilenko (KKC Pixel), Varović (ŽNE Drnje), Prečko (ŽNK Repaš)

1 – Vadla, Golubić (KKC Pixel), J. Amon, Stančir, M. Amon (ŽNE Drnje), Draganić (ŽNK Mladost Bregi), Derežić (ŽNK Iskre), Rusan, Škriljak, I. Tudić (ŽNK Kapljice), M. Varga, Vedriš (ŽNK Repaš), Horvat, K. Grčić (ŽNK Prekodravac), Notersberg (Podravske gazele)

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Izbori 2024.

DOBAR HONORAR Članovima izbornih povjerenstava do 1390 eura naknade, a biračkim odborima 20 puta manje!

Kao i svaki izbori dosad, tako ni ovi ne mogu proći bez članova izbornih povjerenstava. DIP je objavio, prenosi...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×