KC liga: U subotu dva ženska malonogometna derbija

19:11h
0
110127-zuzul

Ove subote igraju se utakmice 3. kola KC lige, sve popularnijeg malonogometnog prvenstva koprivničkih rekreativaca.

Posebnu pažnju gledatelja privlače utakmice u ženskoj konkurenciji, a na rasporedu su čak dva derbija.

Naime, sastaju se Toxic Girls i Hartmann, dvije ekipe koje su u svojim prvim nastupima ostvarile pobjede, a u prvom ženskom susretu dana igrat će prošlogodišnje pobjednice iz Gimnazije „Fran Galović” protiv Srednje škole Koprivnica.

U muškoj konkurenciji svaka će utakmica biti zanimljiva i neizvjesna, nitko unaprijed ne može biti siguran u osvajanje bodova.

Vodeći Hangar 18/Petgrad imat će zahtjevan ispit protiv do sad neporažene Autolimarije Haraminčić, a također stopostotni Caffe bar Toxic sastaje se s momčadi koprivničkih novinara Sedmom silom, koja je u prva dva kola zabilježila dva poraza.

Bit će zanimljivo kako će Romantičari predvođeni iskusnim Milanom Šarlijom proći protiv Šegija d.o.o., dok su koprivnički odvjetnici iz Forme Legalis s Krunoslavom Kunštićem i Krešimirom Papcom favoriti protiv momčadi Grada Koprivnice za koju bi opet trebao nastupiti i gradonačelnik Zvonimir Mršić.

110127-after-mUdruga za mali nogomet Koprivnica prve bodove tražit će protiv bregovskog Potoljika, a lanjski prvak Active Commerce igra protiv neugodnih Cerina. Oslabljena Inducta imat će pak teško iskušenje s novigradskim haklerima iz Pivnice Plavi podrum.

Program u Sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici počinje u 17 sati i traje sve do 22:30 sati. Već u 22 sata u Caffe & cocktail baru Žabica počinje After party, na kojem će se birati najbolji igrač i igračica kola te potez kola uz party pića i atraktivne hostese.

KC ligu organizira Koprivnička udruga za rekreativni sport, pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.

PAROVI 3. KOLA

17:00 Potoljik – Udruga za mali nogomet Koprivnica
17:40 Active Commerce – Cerine
18:20 Sedma sila – Caffe bar Toxic
19:00 Srednja škola Koprivnica – Gimnazija „Fran Galović” (žene)
19:30 Romantičari – Šegi d.o.o.
20:10 Forma Legalis – Grad Koprivnica
20:50 Toxic Girls – Hartmann (žene)
21:20 Inducta – Pivnica Plavi podrum
22:00 Hangar 18/Petgrad – Autolimarija Haraminčić i sinovi

LJESTVICA

1. Hangar 18/Petgrad 11:0 6
2. Caffe bar Toxic 10:3 6
3. Pivnica Plavi podrum 9:3 4
4. Cerine 7:2 4
5. Šegi d.o.o. 8:6 4
6. Romantičari 4:2 4
7. Autolimarija Haraminčić 6:5 4
8. Active Commerce 5:1 3
9. Potoljik 3:4 1
10. Forma Legalis 2:5 1
11. Inducta 0:5 1
12. Sedma sila 4:12 0
13. UMN Koprivnica 1:10 0
14. Grad Koprivnica 1:13 0

LJESTVICA – ŽENE:

1. Toxic Girls 3:1 3
2. Hartmann 2:0 3
3. Gimnazija „Fran Galović” -:- 0
4. Srednja škola Koprivnica -:- 0
5. Podravske gazele 1:3 0
6. Bakovčice 0:2 0