7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
Četvrta liga

Kloštranska Mladost nanijela prvi poraz Cvetkovcu, Podravac tijesno slavio na domaćem terenu, Picoki pokleknuli u Orahovici

Najzanimljiviji susret igrao se u Cvetkovcu gdje je stigla kloštranska Mladost s najavama pohoda na sva tri boda.

Odigrani su gotovo svi susreti Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, preostao je još samo nedjeljni susret Rovišća i Križevaca. Najzanimljiviji susret igrao se u Cvetkovcu gdje je stigla kloštranska Mladost s najavama pohoda na sva tri boda.

Što su najavili, to su i ispunili. Susret je završio pobjedom gostiju, a gol odluke zabio je Topalović u 71. minuti. Nakon utakmice igrači Mladosti bili su veoma aktivni na društvenim mrežama slaveći pobjedu, te komentirajući kako ”igra srce, a ne novac”.

Đurđevački Graničar gostovao u je u Orahovici kod drugoplasiranog Papuka koji je bio i favorit u ovom susretu. Nakon 90 minuta, rezultat je bio 4-0 za domaćina. Trećeplasirana Pitomača koja je uoči ovog kola dijelila isti broj bodova kao i Papuk putovala je u Garešnicu na noge Gariću. Susret ove dvije ekipe završio je pobjedom gostiju 0-2. Za Pitomaču su zabijali Škaro i Škrinjar, oba gola pala su u prvom poluvremenu.

Podravac iz Virja ugostio je ekipu Virovitice. Bio je to dvoboj dvije ekipe iz sredine ljestvice. Prva je zaprijetila ekipa Virovitice, vrlo dobru priliku nije realizirao Đurđević, a kazna je stigla preko Hrženjaka u 28. minuti. Ostao je sam na 25 metara, namjestio se i poslao loptu uz samu vratnicu za vodstvo gostiju. U 43. minuti, deja vu, samo s druge strane, opet je Hrženjak izdaleka odapeo, a lopta je završila ispod prečke za 2-0. Da ne bi ostalo tako, pobrinuo se Sabol, zabivši na asistenciju borbenog Borića za 3-0. Kako se krenulo u drugo poluvrijeme, Virovitica je u samo 10 minuta smanjila na 3-2, zabili su Horaček i Kovač. Do kraja Virovitica nije uspjela izjednačiti, najbliže su bili kada je nakon kornera Šklebar izbio loptu s gol crte.

U ostalim susretima Slatina i Tomislav Berek odigrali su 1-2, dok je Zdenka 91 izgubila Dinamo iz Predavca na svom terenu rezultatom 0-2.