9.3 C
Utorak, 23. travnja 2024.
treća hnl istok

Koprivnica dvaput vodila pa na kraju osvojila bod na teškom terenu u Jurjevcu kod Zrinskog

Trener Medenjak jučer je u najavi susreta izrazio zabrinutost sastavom. Naime, nedostaje mu igrača, što zbog posla, što zbog ozljeda i sastav su danas krpali s juniorima.

Šesto kolo Treće HNL Istok igrano je danas. Zelene je nakon sjajne pobjede protiv Bedema čekalo gostovanje u Jurjevcu kod ekipe Zrinskog koja je prije ovog susreta bila treća na ljestvici sa samo jednim bodom manje od prvoplasirane Cibalije.

Medenjakova ekipa dosad je upisala dvije pobjede i tri poraza. Obje pobjede upisane su na domaćem travnjaku i Koprivnica je uoči susreta bila osmoplasirana momčad prvenstva.

Ipak, Zeleni se nisu predali. Kolar je goste doveo u vodstvo u 30. minuti, da bi domaći zatim izjednačili. U posljednjim minutama Kolar zabija za 1-2, igrala se 86. minuta. Kada su svi mislili da će tako završiti, dosuđen je penal za domaćina koji u 89. minuti postavlja konačnih 2-2.

U idućem kolu Koprivnica dočekuje

Treća HNL Istok, 6. kolo, 26. rujan, 16.30 sati

Zrinski (J) – Koprivnica 2-2

Čestitamo!

[FOTO] BRAVO! Ludbreške mažoretkinje s Državnog prvenstva vratile se s čak šest medalja

Prekrasne vijesti stižu nam iz Ludbrega! Naime, ludbreške mažoretkinje ostvarile su izvrsne rezultate na Državnom prvenstvu u mažoret plesu održanom...